Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli eski vekil Mudanya’da Tarihi mekanları ziyaret etti.

09 Ocak 2019

Rizeli eski vekil  Mudanya’da Tarihi mekanları ziyaret etti.
Rize’de iz bırakan eski Milletvekili Hasan Karal Bursa’nın Mudanya ilçesinde Mudanya Mütarekesinin imzalandığı tarihi mekâna eski Milletvekili arkadaşlarıyla ziyarette bulundu. 

Eski Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, eski Milletvekili ve Bakan Faruk Çeliki’inde katıldığı tarihi mekânda Kaymakam Faik Oktay Sözer’den bilgiler alan Hasan Karal yaptığı açıklamada ’Bursa’nın Mudanya İlçesinde 11 Ekim 1922 tarihinde imzalanan Mudanya Mütarekesinin imzalandığı tarihi mekândayız. Biz buraya gezmeye geldik. Mudanya’ya gelip hemşerimiz olan Çayeli’nden Kaymakamımız Faik Oktay Sözer beye uğramadan geçemezdik.
Misafirperverlikleri için eski Bakanımız Faruk Çelik ve Mudanya Kaymakamı hemşerimiz Faik Oktay Sözer beye teşekkür ediyorum. Bu tarihi mekânda önemli imzalar atılmıştır. Bu imzalar 11 Ekim 1922 yılında atılarak Kurtuluş Savaşının askeri kısmını tamamen bitirilmiştir. Savaştan sonra politik bir kısım başlamıştır. Bu sayede İstanbul ve Doğu Trakya savaşılmadan kurtarılan yerlerden olmuştur. Büyük Taarruz ile Anadolu toprakları Yunan işgalinden kurtulmuştur’dedi. 

İsmet Kösoğlu

Paylaş
371 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle