Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Öğrenciler Rizespor atkısıyla İsveç’te.

09 Ocak 2019

Rizeli Öğrenciler Rizespor atkısıyla İsveç’te.
RİZELİ ÖĞRENCİLERDEN İSVEÇ’TE RİZESPOR ATKISI 

Rize’den geçen hafta ERASMUS Programı kapsamında Türk Mutfağını tanıtmak amacıyla İsveç’e giden İkizdere Fazliye Hüseyin Turanlı Lisesi öğrencilerinin İsveç sokaklarında Rizespor atkısıyla gezmesi ilgi çekiyor.
 

ERASMUS projesi kapsamında geçen hafta 15 günlüğüne İsveç’e giden Rize –İkizdereli öğrenciler İsveç sokaklarında Rizespor atkısı ile dolaşması ilgi çekiyor. İsveç’te yaşayan Türklerinde yoğun sıcak ilgisini gördüklerini söyleyen programa katılan Okul Müdürü Murat Boza’İsveçte yabancılık çekmiyoruz. Öğrencilerimiz Türk Mutfağını en iyi şekilde tanıtmak için çalışıyor. Boş zamanlarında ellerinde Türk bayrağı ve Rizespor atkılarıyla dolaşmaları burada yaşayan Türklerin ilgisini çekiyor. İsveç Rize’ye göre çok daha soğuk bir ülke. Okulumuz Fazliye Hüseyin Turanlı çok Programlı Anadolu Lisesi olarak hazırladığımız “Geleneksel Türk Mutfağının İzinde: Yayla Turizmi Gelenekselleşiyor” projesi kapsamında İsveç Stockholm’deki oryantasyonun ardından staj çalışmalarına başlayacağız. Türk mutfağı için iyi bir tanıtım olacaktır. Bizde bu arada İsveç mutfağını tanıyacağız’ dedi.
 

İSMET KÖSOĞLU 

Paylaş
398 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli Öğrenciler Rizespor atkısıyla İsveç’te. için 5 Yorum

 1. ekşioğlu dedi ki:

  resimdeki oğlum ve bütün öğrencilerle gurur duyuyorum allaha emanet olsunlar

 2. HASAN dedi ki:

  BU OKUL MÜDÜRÜ İKİZDERE DE ADETA ÇIĞIR AÇIYOR GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR HELAL OLSUN YETİŞTİREN AİLESİNE.

 3. Muhammet KAN dedi ki:

  Bu proje İkizdere Fazlıye Hüseyin Turanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi Projesi olup, Rize Merkez Ekrem Orhon Mesleki Ve teknik Anadolu lisesi, İyidere Mesleki Ve teknik Anadolu Lisesi, Çamlıhemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi ortaklığında gerçekleşen bir projedir. Ayrıca İsveç’te Türk Bayrağı Ve Rize spor atkılarıyla dolaşan resimdeki dört Öğrencide Rize Merkez Ekrem Orhon Mesleki Ve teknik lisesi öğrencisidir.

 4. Ahmet Yılmaz dedi ki:

  Çok güzel bir ismimiz var:RİZESPOR 👏👏👏👏👏

 5. Mustafa dedi ki:

  Resimdeki öğrenciler Ekrem Orhon Meslekî teknik Anadolu lisesinin öğrencileri, Ekrem Orhon Meslekî ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri ayrıcalığını yine gösterdi.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle