Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli ve Trabzonlu hemşehriler yarın bir araya geliyor.

09 Ocak 2019

Rizeli ve Trabzonlu hemşehriler yarın bir araya geliyor.
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Trabzonlu  Ekrem İmamoğlu, Rizeli hemşehrisi Cumhurbaşkanı Erdoğan’la yarın saat 17.00’da görüşeceğini açıkladı.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın saat 17.00’a randevu verdiğini açıkladı.

Ekrem İmamoğlu, Muharrem İnce’yi ziyareti sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yarın saat 17.00’deCumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geleceklerini söyledi.
İmamoğlu görüşme ile ilgili açıklamasında “Yarın saat 17:00’ye randevu aldım” dedi. Ekrem İmamoğlu, geçen haftalarda Erdoğan’dan randevu talep edeceğini açıklamıştı.
İmamoğlu, “Eski Büyükşehir Belediye Başkanı sıfatıyla, bir cümlesi bile olana gideceğimiz için gideceğiz” demişti.

Paylaş
568 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle