Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Başıboş Atlar Tehlike Saçıyor

10 Ocak 2019

Rize’de Başıboş Atlar Tehlike Saçıyor
Çamlıhemşin Karayolunda başı boş dolaşan atlar vatandaşların tepkisine sebep oluyor.

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde Karayolunda refüj ve kavşaklarda otlayan başı boş atlar kazalara davetiye çıkarıyor.

Geçen yıl aynı aylarda başı boş dolaşan atlar, seyir halindeki araçlara zor anlar yaşatırken defalarca maddi hasarlı kazalara sebep olmuştu. Bu yıl yine aynı yerlerde başıboş bırakılan atlar için her geçen gün şikayetler artmaya başladı. 
 

Çamlıhemşin yolunda birçok noktada aynı sıkıntıyı yaşadıklarını ifade eden sürücüler, yetkililerin buna çare bulmasını istedi.
 
Atların aniden yola çıktığını dile getiren sürücüler, “Ya sahipleri bulunup uyarılsın, ya da Çamlıhemşin yolundan uzaklaştırılıp kırsal alanlara bırakılsınlar. Yetkililer bu meseleye kalıcı çözüm bulmalı” diye konuştu. 
 

İlçe kaymakamlığı ve Belediyesi alınan şikayetler üzerine harekete geçerek atların sayısı ve yerlerini tespit ederek at sahiplerinin atlarını teslim almaları için tarih verdi.
 
İlçe Kaymakamlığı ve Belediye başkanlığı tarafından yapılan açıklamada ”Atların sahipleri 11.01.2019 saat 16:00’a kadar kaymakamlık veya belediye başkanlığına müracaat etmeleri aksi taktirde devlet tarafından yedi emine alınıp sahiplendirilecektir” denildi.

Paylaş
509 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle