Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Muhtar Karayollarından Çok Dertli.

10 Ocak 2019

Rizeli Muhtar Karayollarından Çok Dertli.
RİZE Merkez-Pehlivantaşı yolunda yıllar önce başlayan genişletme çalışmalarının halen tamamlanmaması vatandaşları tedirgin ediyor. 

Rize Merkezden başlayarak eski Rize Erzurum (Pehlivantaşı-Ortapazar-Yolbaşı_Kalkandere) karayolu denilen yolda duble yol yapma çalışmasında yapım işlerinin durma noktasına geldiğini söyleyen Yeni Mahalle Muhtarı Kerim Akbulut’Karayoları duble yol yaptırıyor ama tünellere giren karayolundan evlerimize ulaşmak için kavşaklar yapılmıyor. Tünelden çıkıp evimize dönmek için 500 metre daha gitmek zorunda bırakılacağız. Pehlivantaşı’na giderken 3 tane küçük ölçülerde tünel yapılıyor. Tünel ve yol çalışması halen bitmedi ne zaman biteceği de belli değil. Biz mahalle halkı olarak Karayollarının çalışmasından memnun değiliz.


Bu güzergâhta defalarca proje değişikliğine gittiler. Mahallede 60’a yakın ev halkı mağdur durumda. Ne sesimizi duyan ne ilgilenen var. İstimlak edilecek yerde çok düşük fiyatlar verilerek bizler mağdur ediliyoruz. Belediyenin rayiç bedelinin çok altında fiyatlar verilerek mağdur insanlar yaratılıyor’ dedi.


 

İSMET KÖSOĞLU 

 

Paylaş
597 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle