Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Bu dünya var olduğu sürece onlarla kan davamız var. VİDEO

10 Ocak 2019

Bu dünya var olduğu sürece onlarla kan davamız var. VİDEO
Sedat Peker, 2016 yılında Mardin’in Derik ilçesinde kahpe saldırıda şehit edilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün ailesini ziyaret ettikten sonra şehidin kabrinin bulunduğu mezarlığa gitti. Mezarlıkta Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk için dualar edildi.

Sedat Peker, mezarlık çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Peker, gazetecilere yaptığı açıklamada ‘Asım Amca ile ilk defa bugün tanışma şerefine nail olduk, Yüce Allah ondan razı olsun. Bizi bilgisi ile öğretileri daha çok zenginleştirdi. Tabi kendisi çok büyük bir imtihan yaşadı.  Muhammed Fatih kardeşimiz genç yaşındayken ülkemiz için şehit oldu’ dedi.


‘BU DÜNYA VAR OLDUĞU SÜRECE ONLARLA KAN DAVAMIZ VAR’

Sedat Peker Fetullahçı Terör Örgütü üyeleri için ‘Bu ülkede herkes onlarla barışsa bile, bir gün insanların yüreğinde merhamet belirse bir sihir olsa, büyü olsa herkes dese ki biz bunları affedelim yüce Allah’a yemin olsun ben, benim neslim onlarla asla barışmayacak, onları asla affetmeyeceğiz. Bu dünya varolduğu sürece onlarla kan davamız var bizim. Çok güvendikleri her anlamda kendisine haşa Peygamber özellikleri yükledikleri o Fetullah Gülen de FETÖ’şilerin başı da bu millete hesap verecekler. Daha önce de söyledim onlar bu milleti tanımıyorlar. Bu milleti tanıdıkları zaman onlar için çok geçmiş olsun’ ifadelerini kullandı.


‘TÜM DÜNYA NE YAPTIĞIMIZI GÖRECEK’

Sedat Peker, FETÖ ile ilgili ne yapacaksınız? sorusuna ‘Şimdi devletimiz sahnede yapacağını yapıyor ancak bir gün şartlar olursa devletimizden milletimize geçecek. Ben de bu yüce milletimizin ferdi olarak ben ve arkadaşlarımın ne yaptığını tüm dünya görecek’ cevabını verdi.

Paylaş
956 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bu dünya var olduğu sürece onlarla kan davamız var. VİDEO için 4 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Zoruna gidenin anten taksin

 2. misafir dedi ki:

  bu adamı ordusu ile güneydoğuya gönderin eminim yarım saatte nereye kaçacağını şaşırır gücün varsa güney doğuya ve suriyeye gideceksin burda birilerinin üzerinden prim yapmayacaksın

 3. Rizeli dedi ki:

  Reis git fetöcü kaçakların kafasına sık nedir yani neyi bekliyoruz böyle işleri devlet yapmaz

 4. Anonim dedi ki:

  Bu ülkede hukuk var. Kişiler devletin yapması gerekeni yapacaksa kolluk kuvvetine yargıya ne gerek var. Kendisi çok meraklı ise Suriye’ye gidebilir. Görelim vatanseverligini.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle