Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Asena Atalay’a RİZELİ Sevgilisinin ailesinden Veto şoku!

30 Ocak 2019

Asena Atalay’a RİZELİ Sevgilisinin ailesinden Veto şoku!
Asena Atalay’a veto şoku!

Marjinal sunucu Asena Atalay ile kendinden 5 yaş küçük Ayberk Kalkavan’ın aşkına Kalkavan Ailesi’nden veto

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’le 6 yıllık evliliğini 2016’da olaylı şekilde bitiren ve sık sık özel hayatıyla gündeme gelen Asena Atalay’ın; oğullarıyla birlikte olmasını istemeyen Rizeli Kalkavan Ailesi, iddiaya göre 24 yaşındaki iş insanını uyardı.
ASENA’DAN TAKİP SÜRÜYOR

Bunun üzerine Ayberk Kalkavan, aşka nokta koydu. Caner Erkin’le evli olduğu dönemde de çalkantılı özel yaşamıyla manşetlerden inmeyen Asena Atalay’ın Ayberk Kalkavan’la aşkı, yalnızca iki ay sürdü.
İlişkinin başlarında sunucuyla görüntü vermemek için yoğun çaba sarf eden genç iş insanı, ailesinin itirazı üzerine aşkı bitirince de Asena Atalay’ı sosyal medyada takipten çıkardı. Geçen ay aşkını Instagram’da ilan eden bir çocuk annesi sunucu ise iş Ayberk Kalkavan’ı takibe devam ediyor.
(Takvim)

Paylaş
1.263 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle