Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Koyuncu’dan Rize’de Kültür Tahribatı Konferansı.VİDEO

31 Ocak 2019

Koyuncu’dan Rize’de Kültür Tahribatı Konferansı.VİDEO
Rize’de  2005 yılında kurulan Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından dün akşam, ilimizdeki kültür tahribatı hakkında bir konferans düzenledi. Yöresel Araştırmacı ve Yazar Recep KOYUNCU’nun konuşmacı olarak katıldığı konferansta dinleyicilere görsel sunumla tahribatlar hakkında bilgiler verildi.

Yaklaşık  iki saat süren konferansta  KOYUNCU, yöremizde bulunan Türk izlerinden başlamak üzere mezar taşları, cami kitabeleri, eski evler, dolgu sahasındaki yapılaşma, camiler ve resmi kurumlardaki yok olmaları belgeleriyle sundu. Katılımcıların soruları doğrultusunda bu tür yok edişlerin sebepleri üzerinde de duruldu.


Şehrimizde başta “Kentlilik Bilinci” olmak üzere geleceğe nasıl bir iz bırakabilme üzerindeki görüşleri de anlatan KOYUNCU, “Her şeyi resmi makamlardan beklemek yanlış, birey olarak bizim de yapacak olduğumuz şeyler var. Fakat maalesef bizler fert olarak ne Türk olabildik ne de Müslüman. İkisinin arasında bir konumdayız ve suçu hep başkalarında arayıp devamlı konuşmaktayız, bilgimizin olup olmamasına baktığımız yok” diyerek yapmamız gerekenler hakkında izleyicilere bilgiler aktardı.


Program bitiminde Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Rize şube başkanı Abdülbaki Fil hediye takdiminde bulunarak aynı programın ikincisinin de yapılması için kısa zaman sonra yeniden bir arada olmak istediklerini bildirdi.
Paylaş
750 Kez Görüntülendi
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Koyuncu’dan Rize’de Kültür Tahribatı Konferansı.VİDEO için 3 Yorum

  1. Yazık dedi ki:

    Bu şehre yazık oluyor,bu şehir her geçen gün kaybediyor ama kimsenin umurunda değil.Recep Koyuncu ise bu bitmişliğin mücadelesini veriyor.Nerede etkililer?Nerede sivil toplum liderleri?Bir imam kadar mücadele edemiyenler?Bu şekilde giderse mahvolmaya doğru gideriz.

  2. Hakan Arıkan dedi ki:

    Recep beyi tebrik ediyorum. Rize için çalışan değerli bir adam. Umarım bürokratlar değerini bilir.

  3. Tayyipçi dedi ki:

    Değerli hocam, çalışmalarının merakla takip ediyoruz. İlimiz için eşsiz bir ilim adamısınız. Sizi çekemeyenler çatlasın…
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle