Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Öğrenciler  İtalya ve Portekiz Yolunda 

02 Şubat 2019

Rizeli Öğrenciler  İtalya ve Portekiz Yolunda 
Rizeli Öğrenciler  İtalya ve Portekiz Yolunda 

Rize İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Ulaştırma Hizmetleri Alanı Lojistik dalı öğretmen ve öğrencileri  “Lojistik öğrencilerinin Erasmus´la Avrupa Stajı” konulu proje ile    İtalya – Modena ve Portekiz- Braga´da staj imkanı elde edeceklerdir.          

İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Akif kızılkan yaptığı açıklamada ;

03-16 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan  2018-1-TR01-K102-050567 nolu proje kapsamında  1 öğretmen 9 öğrenci İtalya Modena´da Zenit Formazione adlı kurumda, 1 öğretmen 9 öğrenci Portekiz Braga´da Escole Profissional adlı kurumda staj yaparak mesleki gelişimlerine katkıda bulunacaklardır.


Proje kapsamında  Müdür Yardımcısı Selçuk KALYONCU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet KONUR ve projeye katılan 18 öğrenci İlçe Kaymakamı Orham ALTUN ve Belediye Başkanı Ahmet METE’ye  ziyarette bulunduklarını ifade eden Kızılkan, Proje ile ilgili bilgileri dinleyen Kaymakam Orhan ALTUN emeği geçen öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek maddi ve manevi her konuda yanlarında olacağını belirterek başarılar diledi. Sonrasında okul öğretmen ve öğrenciler Belediye Başkanı Ahmet METE´ ye ziyarette bulunarak proje süreci ile ilgili bilgi verdiler. Belediye Başkanı Ahmet METE öğrenci ve öğretmenlere başarı dileyerek İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin her zaman her konuda yanlarında olduklarını ifade ettiler.

Okul Müdürü Akif KIZILKAN İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ailesi olarak her konuda yardımlarını ve katkılarını esirgemeyen Kaymakam Orhan ALTUN´a, Belediye Başkan Ahmet METE´ye teşekkür ederek okulumuzun yiyecek içecek hizmetleri alanı ve ulaştırma hizmetleri alanı lojistik dalı öğrencilerinin son iki yılda toplamda  26 öğrenci 3 öğretmenin  (okul mevcudunun %30 u) AB Erasmus+ programları kapsamında Avrupa ülkelerine gittiklerini ve önümüzdeki yılda da bu sürece devam edileceğini  söyledi.


 

Paylaş
387 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli Öğrenciler  İtalya ve Portekiz Yolunda  için 6 Yorum

 1. buyur sen yap dedi ki:

  uyduruk rumuzlu mümin sarı, sağda solda x gibi dedikodu yapacağına sen yapsan o projeleri .babanın uşağı mı var xx millet çalışacak öyle mi şark kurnazı seni

 2. motivasyon yerlerde dedi ki:

  Çalışmamanın teşvik edildiği, yatanın ödüllendirildiği bir yerde insan neden çalışsın ki…

 3. Methan dedi ki:

  Bir çayelili olarak çayelinin başarısından kıvanç duyarız.çayeli okullarında 3 öğrencim var. Siz ne çeşit bir kişiliğe sahipsiniz. Eğitm sen ben denilemeyecek kadar önemli.kişilerin çayeli eğitiminin önüne geçmesi çok kötü. Bu yüzden eğitm fakülteniz var . Başarı YOKK!!

 4. çatlayın dedi ki:

  iyidere haberine Çayeli yorumları yapılıyorsa demek Çayeli doğru yolda kıskanılan bir pozisyonda…çatlayın..yada kuyruğunuzu kötü sıkıştırmış

 5. başka kapıya dedi ki:

  Mumin sarı hizmetiçinde yatıp göbek büyütmek varken millet enayi mi ki uğraşsın.o işler geride kaldı.başka enayiler bulun

 6. Mumin Sarı dedi ki:

  Bizim çayelinde projeci müdürleri vardı. Proje yapar avrupaya giderlerdi. Son zamanlarda yetkileri artmasına rağmen proje hazırlayamıyolar galiba. Ya da çalabileceklerş hazır proje bulamadılar galiba.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle