Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Kızılay Rize Şubesi Genel Kurulunu Gerçekleştirdi. İşte Yeni Başkan

03 Şubat 2019

Kızılay Rize Şubesi Genel Kurulunu Gerçekleştirdi. İşte Yeni Başkan
Türk Kızılay Rize Şubesi Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Yeni dönemde de Şube Başkanı Bahattin Karali

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sayılı sivil toplum kuruluşlarından olan Türk Kızılay’ın ülke genelindeki şubeleri Olağan Genel Kurullarını yapmaya başladı. Bunlardan biri de Türk Kızılay Rize Şubesi oldu. Genel Başkan Dr. Kerem Kınık’ın da katıldığı Genel Kurul’da mevcut Şube Başkanı Bahattin Karali güven tazeledi.


Rize Şubesi Olağan Genel Kurulu’na Genel Başkan Dr. Kerem Kınık’ın yanı sıra Genel Sekreter Hüseyin Can, Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet İşgüzar, Genç Kızılay Başkanı Emre Koç katıldı. Bu önemli günde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, yerel yöneticiler ve siyasi partilerin temsilcileri Kızılaycıları yalnız bırakmadı. Büyük bir katılım ve destekle gerçekleşen Genel Kurulda mevcut Şube Başkanı Bahattin Karali güven tazeledi. Karali, önümüzdeki 3 yıl Kızılay’ın şube başkanlığı görevini yürütecek. Şubenin Yönetim Kurulu ise Salih Kurtuluş, Cemil Aksoy, İshak Alim, Fatmagül Günaydın, Mehmet Mesut Köse ve Emrah Baraner isimlerinden oluştu.

Programa katılan Genel Başkan Kınık, yaptığı konuşmada, “Bayrağımız, ay yıldızımız, Kızılay hilalimiz hangi coğrafyada görülse, ondan bir medet umuluyor, hayır bekleniyor.” dedi. Yüklerinin ağır olduğuna dikkati çeken Kınık, şöyle konuştu: “Adaletsizlik, gelir dağılımındaki dengesizlik, dünyadaki aktif savaşlar, doğa kaynaklı veya beşeri afetler ile etkilediği insan sayısı her geçen gün artıyor. Dünyada küresel vicdanı temsil eden seslerin azaldığını görüyoruz. Cumhurbaşkanımız, Onursal Başkanımız her platformda bu vicdanı dillendirmeye gayret ediyor. ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyor. ‘Mazlumların sesini soluğunu kesmeyin’ diyor. ‘Ölmek üzere olan, ölüm nedeniyle kaçmış olan mültecilere kapılarınızı kapatmayın’ diyor. ‘Size doğru koşan mültecilere çelme takmayın’ diyor. Bugün yapmış olduğumuz vazifeler, gerçekten bu toprakların çok çok ötesinde anlamlar taşıyor.”


Kınık, Kızılay Rize Şubesi yeni yönetim kuruluna da başarılar diledi, Genel Merkez olarak her türlü desteği vereceklerini sözlerine ekledi.
Paylaş
923 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Kızılay Rize Şubesi Genel Kurulunu Gerçekleştirdi. İşte Yeni Başkan için 5 Yorum

 1. Demli çay dedi ki:

  Takıntım oldu bi tane bayan mı olmaz rizenin genel kurul ve seçimlerinde hepsi arkada ikinci planda yazıkjj valla yazık sadece bu fotıya değil tüm haberleri gözden gecırıyorum aynı. Bu arada yeni başkana başarılar daim olsun donor ve kan bağışçılarının artması dileğiyle.

 2. Osman DELİHASAN Eski-Başkan dedi ki:

  Başkana başarılar dilerim. Rize Şubesindeki üyelere genel kurul için tebligat yapıldı mı galiba üye olarak unutulduk.

 3. GERÇEK RİZELİ dedi ki:

  Yarın bir gün Allah inşallah seni bir ünite kana muhtaç etmez.

 4. Kızılay dedi ki:

  Zengin ve seçkinler kulübü olmuş yani bir şekilde kızılay’ın başarısını kendi cv’sine eklemek maalesef böyle bir bir prestij bir başarı hikâyesini sahiplenmek protokol ilişkilerini güçlendirmek itibar kazanmak için taşrada bu tip yapılar kurumlar kullanılıyor (sözüm meclisten dışarı yorumum bu haber ve kişilerle uzaktan yakından ilişkisi yoktur tamamen hayal ürünüdür)
  yoksa asıl amacı insani yardım vakfı olan kızılay’a kimse kendinden birşey katmıyor.

 5. Rizeli dedi ki:

  Hayırlı uğurlu olsun. Bir kuruş yardım eder miyim? Kesinlikle hayır…
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle