Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rakibim Rize Güneysulu, ben Pazarlıyım. Gücü Erdoğan’dan geliyor.

04 Şubat 2019

Rakibim Rize Güneysulu, ben Pazarlıyım. Gücü Erdoğan’dan geliyor.
Alper Taş: Seçildiğimizde ilk işimiz…

CHP Beyoğlu Belediye Başkan adayı Alper Taş canlı yayında gazeteci Şirin Payzın’ın sorularını yanıtlıdı.

İşte Alper Taş’ın açıklamaları:

Artık bizim örnekler yaratmamız gerekiyor. Topluma bakın bizim böyle bir dünya görüşümüz var dememiz gerekiyor. Ben İmam Hatip süresince sosyalist oldum. İmam hatiplik sosyalistlik ilişkisi konusundaşunu söyleyebilirim sağ zihniyet dini kendi tekellerine almış vaziyettteler. İnsanlarımızın bu temiz dini duygularına sömürü haline getirmişler.

Bizim Beyoğlu’nda sunacağımız şudur: Bizim din dil ırk ayrılıkları reddeden bir bakış açımız var. Biz herhangi bir ianaç sistemi, ile mücadele etmeyiz. Bizim mücadele ettiğimiz ticari islamcılar, siyasi istismarcılarıdır. Bunu yaparak dini de özgürleştireceğiz. Artık içi boşalan bir din var. Heryerde cami var artık. Anadolu İslamı gitmiş, gerici bir dinci anlayış topluma şırınga ediliyor.
Siyasal islamcılıkla mücadele edeceğiz. Bu ülkeye gerçek bir laiklik lazım.

Sermaye tarafından kentsel dönüşüm eksenindeki bir mahalle. Kentsel dönüşüm için mücadele eden arkadaşlarımız var. Halkın sözü ve onayıyla dönüşüm olmasını isteyen arkadaşlarımız var. Projeler konusunda halkın hakkını savunan bir çizgi çok emin olsunlar geliştireceğiz.

Mega projeleri reddediyoruz. Bir kent kendi dokusuyla kimliğiyle güzeldir. Beyoğlu’nun biriktirdiği bir kültür tarih var. Her tarafı beton olan ruhsuz kentler yarattılar. Bizden kimse mega proje beklemesin. İnsani , yaşanabilir, ekolojik kentler. Gençlerin kendilerini ifade edebildiği , kadınların özgür olduğu kentler.

Bu AKP’lilerin kente bakış açışı şudur. Kenti fabrika bir rant alanı olarak görüyorlar. Kentteki insanları müşteri olarak görüyorlar. Kendilerine ve yandaşlarına. Biz buna izin vermeyeceğiz. Bütün İstanbulu ne hale getirdiler. Bir de çıktılar Çılgın Proje açıkladılar. 15 yıl sonra sanki kendileri yapmamış gibi konuşacaklar. Şu Beyoğlu kamusal alandı. Ne hale getirdiler burayı.
Beyoğlu halkı bize pozitif tercihte bulunsun. Bize Allah razı olsun demiceklerse biz bu işi bırakırız.

Sandığa gitmeyen seçmen sol seçmen. Biz AKP’ye oy veren seçmenlerin oyunu alabilirsek, sandığa gitmeyenlere sandığa götürebilirsek , biz kazanırız.

Çok hayal kırıklığı yaşadılar. Haklı bir duygu. Ama sahip çıksınlar. Beyoğlu halkına vereceğimiz en somut adım. 45 mahallede kurduğumuz mahalle meclislerimizdir. Burayı Alper Taş yönetmeyecek. Alper Taş, Beyoğlu halknın kendini yönetmesi için bir lider vasfı görecek.

Dar manada bir belediyecilik değil. işçi aileleriyle mücadele etmek. Biz toplumsal mücadelenin de parçası olacağız. Beyoğlunun bütün halkın kendisini ifade edebilmesi için mücadele edeceğiz. Taksim aynı zamanda demokrasi meydanı olacak.

Kampanyamızın odağında gençler, kadınlar ve ezilenler olacak. Birleştirici olacağız.

Rakibim Rize Güneysulu, ben Pazarlıyım. Gücü Recep Tayyip Erdoğan’dan geliyor. Yerelde güçlü olduğunu düşünmüyorum.

Seçildiğimiz ilk işimiz bütçe olacak. Bütçenin nereye harcanağı açıklayacağız.

Paylaş
1.464 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rakibim Rize Güneysulu, ben Pazarlıyım. Gücü Erdoğan’dan geliyor. için 2 Yorum

  1. bozo dedi ki:

    çok doğru diyor dedinde adam gerçek laikliği getirecez diyor bu neyin üzerinden siyaset m. kemal değilmi sen kimsin beni zorla laik etmeye çalışacan sende insansın bende insanım sen kendi doğru bildiklerini benim doğrum olmadığı sürece bana nasıl zorla uygulatmaya çalışırsın ben laik olmak istemiyorum hani bumu sizin özgürlük anlayışınız beni nasıl savunacaksınız

  2. tuncer dedi ki:

    alper bey çok doğru söylüyor bu ülkede artık kımse dın üzerınden atatürk üzerınden mıllıyetçılık üzerınden sıyaset yapmasın baydı artık onlar tertemız ıcraatlar şeffaf ıhaleler ve herkese eşıt ımarlar olsun artık onun adamı var o atabılır bunun yok onun arsasının uzerıne kımse konmasın artık mahkemeyı kübra var unutma ey yöneten yönetmeye aday olanlar saygılar tüm adalet ıcınde olanlara rant peşınde koşanlara saygım yok onları yaradana havale edıyorum ancak.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle