Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

BEN Varsam Ak Parti Var Diyenler. Aday Gösterilmeyince İstifa ettiler.

05 Şubat 2019

BEN Varsam Ak Parti Var Diyenler. Aday Gösterilmeyince İstifa ettiler.
TOKAT’ta, 31 Mart’taki yerel seçimlerde AK Parti’den aday gösterilmeyen Pazar ve Reşadiye ilçelerinin belediye başkanları ve Emirseyit beldesinin belediye başkanı partiden istifa etti. Üç başkan, Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) aday oldu.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den aday gösterilmeyen Pazar Belediye Başkanı Şerafettin Pervanlar ile Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç ve merkeze bağlı Emirseyit Belediye Başkanı Ertuğrul Ağıl, partiden istifa etti. Pervanlar, Kılıç ve Ağıl BBP’den aday oldu.
AK Parti’den Turhal Belediye Başkan aday adayı olan ancak tercih edilmeyen İlçe Kadın Kolları eski Başkanı Ayla Bedirhan Çelik ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçti. Çelik yaptığı yazılı açıklamada, “Tokat’ta ve özelde Turhal’da çok daha güçlü ve çok daha azimli bir irade ile millet ve memleket lehine çalışabilmek kastıyla kompartıman değiştirerek, milletimizin istikbaline ve devletimizin bekasına adanmış Cumhur İttifakı’nın iki mühim bileşeninden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi saflarında yer almaya karar verdik” ifadelerini kullandı.
Paylaş
952 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

BEN Varsam Ak Parti Var Diyenler. Aday Gösterilmeyince İstifa ettiler. için 3 Yorum

  1. Rocero dedi ki:

    Hiç bir AKP’li aslında akp li değildir.ayagi kaydımı,menfaati kayboldumu,ballı parmak ağızdan çekildiği mualiftir…akp yı eski akp liler bölecek,yıkacak…yaşarsak göreceğiz.demedi demeyin…

  2. Muhittin dedi ki:

    Millet memleket vaZife aşkınız gözlerimi yaşarttı..

  3. Ereğli Zonguldak dedi ki:

    Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da tekrar aday gösterilmeyince istifa etti BBP den aday oldu.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle