Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

İstanbul’a 4.aday. Rizeli İsim İstanbul’a Başkan adayı oldu.

05 Şubat 2019

İstanbul’a 4.aday. Rizeli İsim İstanbul’a Başkan adayı oldu.
Dolar 4 lira İken aylar öncesinden 7 lira olacağını Türkiye’de tek bilen ekonomist Selim Kotil, Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı oldu.

Seçime kadar her gün bir proje açıklayacağını söyleyen Kotil, İstanbul’un 50 milyar lirayı aşan bütçesi ile ekonomik kriz altında ezilen İstanbullu’ların aile bütçesine destek olacaklarını söyledi.

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Aytekin Kotil’in yeğeni olan Selim Kotil, İGDAŞ ve İSKİ faturalarında % 25 indirim yapacaklarını ifade etti.

Kotil, ”İstanbullu’yu güldüreceğiz. İstanbul’a nefes aldıracağız. Genel Başkanımız imzalı Milli Ekonomi Modeli’ni İstanbullu’ların hizmetine sunmak için geliyorum.” dedi.


Kotil seçime kadar her gün bir proje açıklayacağını söyledi.

Selim Kotil kimdir?


25 Şubat 1970 yılında İstanbul’da doğan Selim Kotil aslen Rizelidir.

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Kotil, aynı zamanda eski İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aytekin Kotil’in de yeğenidir.

İki üniversite mezunu olan Kotil, iyi derecede İngilizce bilmektedir. İstanbul Atatürk Fen Lisesi’ni Türkiye derecesi ile kazanan Kotil, lise yıllarında fizik ve matematik olimpiyat takımlarında yer almıştır. Yine derece yaparak Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi’ni bitirdikten sonra ikinci üniversite olarak iktisat fakültesinden mezun olmuştur. Evli ve 4 çocuk babası olan Kotil’in eşi, İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur.

Kotil, hazırladığı birçok araştırma dosyası ile televizyon programlarında toplumun en ciddi meselelerine parmak basmıştır

Paylaş
686 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

İstanbul’a 4.aday. Rizeli İsim İstanbul’a Başkan adayı oldu. için 4 Yorum

 1. GÖNÜL DOSTUM dedi ki:

  GÜNDOĞDULU HEMŞEHRİME SELAM YOLA DEVAM

 2. Rize dedi ki:

  Ya neee, o yüzden kotiller feto ile aranıyor

 3. mustafa holoğlu dedi ki:

  Kotil Ailesi Rizemizin güzide Ailelerindendir..Genlerinde kültür ve hizmet vardır..Selim Kotil güzel bir isim ama zaman ve zeminde geç kalınmış..Dilerim dilediği gibi olur..Başarılar.Saygılar

 4. Rocero dedi ki:

  Selim bey dolar seçimden sonra kaç lira olur?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle