Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Evi ile bakkal arasına hat kurdu

05 Şubat 2019

Rize’de Evi ile bakkal arasına hat kurdu
RİZE’de yaşayan ve bakkala gidip gelirken dik rampa inip çıktığı için zorlanan Gökhan Gökdemir (28) , sıradışı bir yöntemle bu duruma çözüm getirdi. Gökdemir, evi ile bakkal arasına ip ile bir hat kurdu ve makaralı sistemle siparişleri eve çekmeye başladı.

Gülbahar Mahallesi’nde bir binanın 5’inci katındaki dairede oturan ve motosikletli kurye olan Gökhan Gökdemir, merdivenler ile evine ulaşan dik rampayı inip çıkarak bakkala gidip gelmek zorunda kalınca çözüm yolu aradı. Dairesi ile bakkal bitişiğindeki aydınlatma direği arasına 200 metre uzunluğunda ip hattı kuran Gökhan Gökdemir, makaralı sepet yaptı. Sepeti ip hattı üzerinden kaydırarak gönderen Gökdemir, bakkala telefonla verdiği siparişleri evine ipe bağlı sepet ile çekiyor. Gökdemir, bu yöntemle 5 kat merdiven ve binaya giden dik yokuşu inip çıkmaktan kurtuldu.

BAKKAL DA DURUMDAN MEMNUN

Binanın merdivenleri ile dik yokuşu inip çıkmaya üşendiği için böyle bir yöntem kurduğunu anlatan Gökhan Gökdemir, “Evime ulaşmak için dik bir rampa çıktıktan sonra 5 katlı bir merdiven çıkıyordum. Bakkala gidip gelmek zordu. Buna bir çözüm aradım. Çıkıp inmeye üşenince 200 metrelik bir ip hattı kurdum. Bakkalı arıyorum. İhtiyacım her ne ise sepete koyuyor. Ben de çekiyorum. Çok rahat oluyor” dedi.


Bakkal işletmecisi Muhammet Peçe de uygulamanın güzel olduğunu belirterek “Biraz ilginç olmuş ama güzel bir fikir. Müşterimize yardımcı olmaya çalıyoruz” diye konuştu.

İp hattını gören Hamza Çavuşoğlu ise “İlginç bir yöntem olmuş. Gördüğümüzde çok şaşırdık. Bu ev ile bakkal arası çok dik. Bu dik yokuş inilip çıkılmaz. Doğru bir yöntem bulmuş. Kendisini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaş
1.730 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Evi ile bakkal arasına hat kurdu için 9 Yorum

 1. köylü dedi ki:

  teleferik projesi soninda yapildi.

 2. seme dedi ki:

  Elektrik direği babasının malı mı? Dağıtım şirketi kirasını alır haberiniz olsun

 3. kaza dedi ki:

  tehlike

 4. mustafa beye dedi ki:

  herkes balkondan bakkala manava fırına kasaba ip gerse ne olur?

 5. Mahalleli dedi ki:

  Iq testi şart. Lütfen ihmal etmeyelim.

 6. Vatandaş dedi ki:

  Ben olsam böyle birşeyden haber yapıldığım için utanırdım. Utancımdan insan içine çıkamazdım. Nasıl bir kafa yapısına sahibim diye düşünür, kendimi nasıl düzeltirim diye doktora giderdim. Acilen tedaviye başlardım. Acaba bende mi sorun var, yoksa bu kişide mi?

 7. Mustafa dedi ki:

  Adamın kafası çalışıyor kıskanmayın, hayat onun, rahatına ne geliyorsa öyle yaşamak lazım

 8. Rayze dedi ki:

  Eskiden böyle değildi rizeli tembellik hat safhada artık

 9. Muhittin dedi ki:

  Yaşlı değilsin hasta da değilsen yürü be kardeşim..
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle