Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

“Şeytanın yuvasından geliyor” sözü MHP’ye Rize’de adayını geri çektirdi.

05 Şubat 2019

“Şeytanın yuvasından geliyor” sözü MHP’ye Rize’de adayını geri çektirdi.
‘Milliyetçi Hareket Partisi  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Baba Ocağı  Rize’nin Güneysu İlçesindeki Adayını Geri Çekti.


MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, yaptığı açıklamada  ; Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine Güneysu adayını geriye çektiklerini dile getirerek, “Geçtiğimiz günlerde bir siyasi partinin Rize’nin güzide ilçelerinden olan Güneysu için belediye başkan adayını açıkladığı sırada kendini bilmez bir kişi tarafından bağırılan “Şeytanın yuvasından geliyor” şeklindeki ifadeleri bizi derinden üzmüştür. Şunu ifade etmeliyim ki sadece Rize’miz değil Türkiye’nin her yanı bizim için kıymetli ve değerli olduğu gibi, Müslümanlık ile yoğrulmuş bu yurdun hiçbir köşesi şeytanın yuvası haline gelmemiştir, Allah’ın izni ile gelmez de. Bizler bu söyleme şiddetle karşı çıktığımızı belirterek, liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin de talimatı ile daha önce aday açıklamış olduğumuz Rize’nin Güneysu ilçesinde adayımızı geri çekmek suretiyle, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketinde Cumhur İttifakı’nın adayı Rıfat Özer’e destek vereceğimizi kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz” dedi.


Paylaş
994 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

“Şeytanın yuvasından geliyor” sözü MHP’ye Rize’de adayını geri çektirdi. için 6 Yorum

 1. salarhalı Hasan dedi ki:

  Devlet Bahçeli beyi tarih altın harflerle yazacak ALLAH ömrünü uzun etsin

 2. POTOMYALİ DIYORKİ. dedi ki:

  YAZIK GUNEYSULU BU KADAR UCUZ INSANMI INSANLARIN SIYASI DUŞUNCELERINE IPOTEK KONULMASI DUŞUNDURUCUDUR BIZ HANGI ULKEDE YAŞIYORUZ VATANDAŞIN OYLARI DAHA OY VERMEDEN YONLENDIRILMESI KAYGI TAŞIYICI VEDE DUŞUNDURUCUDUR BU CIRKINLIKLERI KINIYOR BU SIYASET BU KADAR AYAĞA DUŞMUŞSE VAY POTOMYALININ HALINA BIR POTOMYALI OLARAK UTANIRUM BIZ O KADAR UCUZ INSANLAR DEĞILIZ ..

 3. mimar dedi ki:

  partılerın amacı nedır?aday çıkarmamak ittifak yapmaksa bu milet oy fılan vermez

 4. POTOMYALİ DIYORKİ. dedi ki:

  Güneysu adayını geri çekenlerin zaten niye var oldukları da belli değildir. Ülkeye yönetmeye talip olamayanlar, kendisine ve kadrolarına güvenmeyenlerin parti kurup binaları işgal etmelerinin hiçbir anlamı yoktur.

 5. zikri dedi ki:

  mhp bağımsız parti değil mı

 6. Mustafa kanbur dedi ki:

  Devlet ve milleyet hak ile batili ayiran bahceliye tesekkur ediyirum
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle