Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize Barosu’ndan Feyzioğlu’na destek

06 Şubat 2019

Rize Barosu’ndan Feyzioğlu’na destek
TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun önceki hafta Rize’de siyasi parti il başkanlıklarına yaptığı ziyarete yönelik tepkilere Rize Barosu’ndan cevap geldi. Rize Baro Başkanı Av. Ümit Peçe “Son derece faydalı ve önemli ziyaretlerin bazı gruplarca çarpıtılarak polemik konusu yapılması, ‘fırsat bu fırsattır’ anlayışıyla Türkiye Barolar Birliği’ni ve Başkanımızı yıpratma girişimlerine konu edilmesi yakışıksızdır” dedi.


Rize Baro Başkanı Av. Ümit Peçe yaptığı açıklamada Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun önceki hafta Rize’de siyasi parti il başkanlıklarına yaptığı ziyarete yönelik tepkilere cevap verdi. Av. Peçe, “Siyasi parti ziyaretlerimizde; parti yöneticilerinden talebimiz, seçimlere giden Türkiye’de hepimizin, özellikle avukatların karşı karşıya olduğu toplumsal şiddetin körüklenmemesi ve toplumun kutuplaşmasının önlenmesi için karşılıklı diyalog kapılarının her zaman açık tutulması olmuştur. Bu ziyaretlerde hiçbir siyasi parti söylemi söz konusu edilmemiştir. Tam aksine; terör örgütlerinin Türkiye’yi bölme, parçalama, halkımızı birbirine düşürme çabaları karşısında hangi siyasi düşünceden olursak olalım birbirimizle iletişim içinde olmamızın milli birlik ve beraberlik açısından önemine de dikkat çekilmiştir” dedi.


Baro Başkanı Av. Peçe, son derece faydalı ve önemli ziyaretlerin bazı gruplarca çarpıtılarak polemik konusu yapıldığını vurgulayarak “Bu ziyaretlerin ‘fırsat bu fırsattır’ anlayışıyla Türkiye Barolar Birliği’ni ve Başkanımızı yıpratma girişimlerine konu edilmesi yakışıksızdır. Yargı reformunun mesleğimizi doğrudan ilgilendiren konularında, önemli ilerlemelerin arifesinde bulunduğumuz şu günlerde söz konusu yıpratma girişimleri sadece toplumsal barışı zedelemekle kalmayacak, biz avukatların yıllardır mücadelesini yürüttüğümüz sorunlarımızın çözümüne de zarar verebilecektir. Tüm meslektaşlarımızı bu grupların girişimlerine karşı sağduyulu davranmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Paylaş
332 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize Barosu’ndan Feyzioğlu’na destek için 2 Yorum

  1. ne güzel dedi ki:

    Bütün meslek gruplarına örnek olmalı..Mühendisler , doktorlar ve öğretmenlere örnek bir çalışma…
    Gayret edenlere,hizmeti olanlara selam olsun

  2. ONUR KAYA dedi ki:

    yapılan bu ziyaretleri önemliyorum. ayrıştırmadan kutuplaşmadan yolumuza devam edelim. durmak yok ziyaretlere devam…
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle