Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize İYİ Parti’de ŞOK Gelişme. Görevden alındı. Yeni Başkan Aşkın Gürsü 

06 Şubat 2019

Rize İYİ Parti’de ŞOK Gelişme. Görevden alındı. Yeni Başkan Aşkın Gürsü 
RİZE İYİ PARTİ’DE NÖBET DEĞİŞİMİ.

İyi parti Rize Merkez ilçe Başkanı Osman Civelek genel Merkez tarafından görevinden alınarak yerine İyi Parti İl yönetim Kurulu üyesi Aşkın Gürsu atandı.
İl başkanlığı sürecinde Genel merkez tarafından il başkanlığına atanmayınca parti tabelasını değiştiren Osman Civelek, bir süredir görevinden alınacağı konuşuluyordu.
Yeni Başkan Aşkın Gürsü 

İyi Parti Rize Kurucu ilçe Başkanı Osman Civelek parti Genel Merkezi tarafından görevden alınarak yerine il başkan yardımcısı Aşkın Gürsü atandı 

İyi Parti Rize Merkez ilçe Başkanlığına atanan Aşkın  Gürsu  yaptığı açıklamada, “Genel merkezimizin almış olduğu karar ile Rize İyi parti merkez ilçe başkanlığına getirildim. Beni bu göreve laik gören Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendiye, teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Koray Aydın Beyfendiye, tüm genel merkez yöneticilerine ve il başkanımız Ayşegül ÖZYANIK hanımefendiye  sonsuz teşekkür ediyorum.  31 mart seçimleri öncesi genel merkezimizin almış olduğu bu karara daha önceden olduğu gibi saygı duyuyorum.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl partimizin kuruluş aşamasında, daha sonraki kongre süreçlerinde ve sonrasında seçimlerde aktif olarak rol almıştım. Merkez ilçe başkanlığı görevine atanmadan önce Rize İyi parti İl başkan yardımcılığı görevimi yürütmekteydim. Rize İyi parti Merkez ilçe yönetimini oluşturan bu günlere kadar getiren, seçimlerde göstermiş olduğu üstün özveri ile çalışmalarını yürüten kurucu ilçe başkanımız Sayın Osman CİVELEK beyfendiye partimiz ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.

Bundan sonraki süreçte de partimizi bir adım daha ileriye taşımak için birlikte hareket etme arzusu içerisinde olduğumuzu belirtmek istiyorum. Tarafımıza yüklenen sorumluluğun bilincinde gece gündüz dur durak bilmeden çalışmalarımızı devam ettireceğimizi belirtmek istiyorum. İyi Partili olmanın vermiş olduğu gururun sebebi olan herkesi gönül kapılarını açmaya ve birlikte hareket etmeye davet ediyorum. İnşallah Rize’ye iyi geleceğiz” dedi. 

İlyas GÜR

Paylaş
850 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize İYİ Parti’de ŞOK Gelişme. Görevden alındı. Yeni Başkan Aşkın Gürsü  için 2 Yorum

  1. İsimsiz dedi ki:

    Dişlerini geciremeyeceklerini anladıkları icin osman beyi görevden aldılar.tüm zorluklara ragmen partıyı ve teskilatı kurdular sızın vefa borcunuz bu mu? Zaten sizin gibilerin arasında olmaması gereken bir insan bir yönden iyi oldu kimsenin maşası degil adam gibi adam osman civelek

  2. ETMA BULMA DUNYASİ dedi ki:

    etma bulma dunyasi budur işte.senin ne işin vardı o partinin demeyelimde,tansu çillerin bile,devlet sırlarını dışarıya satan vatan haini ajandir derken sizleri sağir eden hangisadece sana dostların olarak kızmadıkki,biz nüsret karacayada kızmıştık,oda ayni akibete uğramiştir.şimdi ben neye yanarım biliyormusunuz,bunca zahmet ve emeği verin,rizede kurduğunuz partiden dışlanın,sizlerin dışlanmasına sevinende var üzülende varken,yerinize gene sizlerin arkadaşları bakmayacakmi,onlaradamı x sizlere karşi sevgi,saygılarıdami yoktu,kısaca siyaset dedinmi,x ,bizler iyiki onlra güvenmemiş,onları hiç bir zaman dikkate almadık,evel allahın izniylede alanda olmayacağız.geçmiş olsun sanada OSMAN CİVELEK……
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle