Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

RTEÜ ile Rize Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü

06 Şubat 2019

RTEÜ ile Rize Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü
RTEÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı 

Rize ilindeki fen liseleri ve sosyal bilimler lisesi ile proje imam hatip liseleri ve proje meslek lisesindeki eğitim hizmetlerinin niteliğinin artırılması amacıyla Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ile Rize Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı. 

Rektörlük Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Bilgin, Prof. Dr. Ahmet İshak Demir, Üniversite  Genel Sekreteri Adnan Er, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Küçük,  İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Sabri Yavuz, akademisyenler ve öğretmenler katıldı.
 

İmza töreninde bir konuşma yapan Rektör Karaman, “Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak ilimizdeki tüm kurumlara faaliyet alanlarına göre destek veriyoruz ve iş birliği güç birliği ilkesinden hareketle ikili iş birliği anlaşmaları gerçekleştiriyoruz. Bugün burada Milli Eğitim Müdürlüğümüzle eğitim kalitesinin daha da artırılması adına bir araya geldik. Nitelikli üniversite hedefine ulaşabilmenin şartlarından biri de nitelikli öğrenciye sahip olmaktır. Dolayısıyla da ilkokul, ortaokul ve lisedeki eğitimin kalitesi ne kadar artarsa, Üniversitemiz bünyesindeki fakülte ve yüksekokullara ne kadar çağın gerektirdiği bilgi birikimi ile donanımlı öğrenciler gelirse, üniversite olarak bizler o oranda nitelikli bir eğitim yaparız ve nitelikli mezunlar veririz. Söz konusu amaca yönelik olarak düzenlenmiş olan bu protokolün Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üniversitemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.
 

Rize Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak da törende bir konuşma gerçekleştirdi. Koçak, anlaşmanın Rize eğitim camiası için hayırlı olmasını dileyerek akademisyenlerden, üniversitenin imkânlarından yararlanma noktasında ve yüksek lisans, doktora öğrencilerinin de okullarda yapabilecekleri araştırmalara yardımcı olması açısından faydalı bir iş birliği olduğunu belirtti. 

Paylaş
330 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RTEÜ ile Rize Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü için 4 Yorum

 1. DUMAN dedi ki:

  Rize de eğitimi artırmak %10 luk dilime giren çocuklarlamı olacak,onlar zaten nitelikli değil mi? Yüzde 90 la çoğunluğu teşkil eden çocukların niteliğini nasıl artıracaksınız?Onlarla ilgili bir protokol düşünüyor musunuz.% 10 luk okulların idarecilerinin niteliğini artırmak için bir protokolümüz var mı? RTE Üniversitesi (Adı güzel) sadece %10 a mı talıp,%90 a talip değil mi?% 90 dilime giren çocukların ailelerine eğitim adına vicdanı bir sorumluluk duyuyor musunuz?

 2. ÇAYELİNDEN dedi ki:

  Durmak yok Çalışmaya devam
  Yeni İl Milli Eğitim Müdürümüzden son derece memnunuz. Ekibi ile birlikte başarılı işlerin altına imza atacağına inancım tamdır

 3. Rizeli dedi ki:

  Boş işler, millete birşey yapıyorlarmış izlenimi vermeye çalışıyorlar….

 4. Eyip Solmaz dedi ki:

  İlimiz eğitimine katkı vermesi dileğiyle hayırlı olsun.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle