Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Sonra eyvah demek çare değildir birçok seçilmişi gördükten sonra. 

06 Şubat 2019

Sonra eyvah demek çare değildir birçok seçilmişi gördükten sonra. 
BASIN MENSUBU 2 MUHTAR ADAYI 

Rize’de 31 Mart yerel seçiminde bizim camianın içinden iki güzel meslektaş mahalle Muhtar adaylığına aday olmuş. 

Yerel yönetimlerin olmazsa olmaz kuruluşlarından olan Muhtarlıklar hizmet alma noktasında köprü vazifesi gören önemli kuruluşlardır. 

Muhtarlık bilgi olduğu kadar beceride ister. 

Muhtar olacak şahıslar donanımlı olmalı, dürüst olmalı çalışkan olmalı. 

Muhakkak ki her aday arkadaşımız iyidir. 


Her kim aday oluyorsa köy ve mahallesine hizmet aşkıyla seçilmek ister. 

Bizden biri dedim gazeteci anlamında söylemek istedim. 

Rize’de uzun yıllardır Gazete ve Televizyon ekranlarından tanıdığımız hizmet erbabı arkadaşlarımız Orhan Yazıcılar ve Hacı Ali Güney Muhtar adayı. 

Hizmet anlamında bu arkadaşlarımızın başarılı olacağına inanırım. 

Rize merkezin en büyük Mahallesi olan Tophane Mahallesinde Muhtar adayı olan emekli öğretmen ve gazeteci televizyon yorumcusu Orhan Yazıcılar’ın ne reklama ne tanıtıma ihtiyacı var. Rizeli değil bölge ve Türkiye ekranlardan Orhan hocayı tanır. 

Tophane Mahallesi Orhan Yazıcılar Muhtar seçildiğinde daha çok hizmet görecektir. Zira Orhan Hoca vaatlerinde yapıcıdır ve yetkilileri hemen harekete geçirebilecek yetenek sahibidir. Seçilememesi için olumsuz bir sebep yoktur. 


Diğer bir arkadaşımız Piriçelebi Mahallesi için Muhtar adayı olan Çay TV’nin usta Kameramanı Hacı Ali Güney kardeşimizde yabana atılacak aday değildir. 

Mahallesinin eksiklerini yakından bilen Hacı Ali Güney eksikleri gidereceğim sözünü veriyor. Piriçelebi Mahallesinin Belediyeden ve diğer kamu kurumlarından daha hızlı ve fazla hizmet alması için Hacı Ali Güney iyi bir fırsattır.  

Seçmen ne der bilinmez ama bu iki gazeteci arkadaşımız bilgi ve tecrübeleriyle Muhtarlık için seçilmesi gereken şahsiyetlerdir. 

Sonra eyvah demek çare değildir birçok seçilmişi gördükten sonra. 

İSMET KÖSOĞLU

Paylaş
344 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Sonra eyvah demek çare değildir birçok seçilmişi gördükten sonra.  için 6 Yorum

 1. Numan dedi ki:

  Sarı basın kartı olan basın mensuplarının silah almak hakları var.

 2. Tarafsız dedi ki:

  Bu haberi eleştirenleri anlamıyorum. Muhtar adayları kendilerini TV Programlarında, sosyal medyada elbetteki tanıtacaklar. Yapabileceklerini seçmenlerine anlatacaklar. Burada yazmasınlar TV lerde konuşmasınlar. Seslerini nasıl duyuracaklar? Bu ne aptalca bir anlayış. Çekememezliğin de böylesi görülmemiş. Belli ki sizin desteklediğiniz bir aday var. O da bu sitelere yazı göndersin yayınlansın. Nedir bu kin ve terbiyesizlik. Aslında bu iki değerli insanın reklama da ihtiyacı yoktur. Bunlar kendilerini her zaman çok iyi ifade ederler. Ama iki kelimeyi yan yana getirip de konuşamayan muhtar adayı olmamalıdır.
  Bu değerli arkadaşlar değil Mahallelerini, Rizeyi baştan sona kadar her tarafını çok iyi bilenlerdir.

 3. Tophaneli dedi ki:

  Orhan Hocamızın Tophane den Muhtar adayı olması Mahallemiz için gerçekten çok önemli bir şanstır. Bilgi birikimi, yeteneği, kabiliyeti ve her alanda başarılı olması yeterlidir.
  Tophaneli olarak inşallah hocama destek vereceğiz.
  Şimdiden başarılar diliyoruz.

 4. Objektif Bakış dedi ki:

  İkibin maaş silah ruhsatı avantajı var da ondan bu ilgi aslında Rize Silah taşıma ruhsatına getirilen zorluk ve maddi külfet nedeniyle silah taşıma ruhsatı alamayan memleketim insanı bu yönteme başvuruyor bu sorunu çözmenin en iyi yolu valiliğin ithal silah alana bu maddi külfetli artırması yerli ve milli silah alanı desteklemesi teşvik etmesiyle çözülür ruhsatsız ve kaçak silaha merdiven altı imalatın önüne geçilmiş olur hukuki silahlanma suç oranını düşürür kaçak silah suç işlemeyi kolaylaştırır.
  Ruhsatlı silah alımı kolay olmalı yerli milli olmalı insanların başka yöntemlere başvurması engellenmeli ve yerli silah sanayi desteklenmelidir.

 5. şeçmen dedi ki:

  haber sitesini muhtarlık şeçim bürosu gibi kullanmak hiç güzel değil buradan insanları yönlendirmeye çalışmanın hiç bir mantığı yok burası haber sitesi bunu hatırlatmak isterim.

 6. pazarlı dedi ki:

  ne yapmaya çalışıyorsunuz.bazı isimleri bazı gorevlere atanması için burda övüyorsuuz o yetmıyor şimdide seçimlerde mi öne çıkarıyorsunuz
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle