Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize Futbolunun Değerleri Kahvaltı’da Buluştu ! 

07 Şubat 2019

Rize Futbolunun Değerleri Kahvaltı’da Buluştu ! 
Rize Futbolunun Değerleri Kahvaltı’da Buluştu ! 

Ali Bıçakçı ve Sultan Akçay organizatörlüğünde 1 yıldan beri her perşembe sabahı Rize Arena halı saha’da düzenlenen, her hafta 15 değişik konuğun davet edildiği, Rizespor’un eski oyuncularıyla,başta Amatör futbol olmak üzere ,Rize futboluna emek verenlerin katıldığı bu renkli ve güzel organizasyonun bugünkü konukları,Rizespor’un yöneticileri Sadullah Köse, Serkan Karavin, Sinan Mete, Prof.Dr Hasan Türüt, Talha Küçükvar, Sedat Abanoz, Yaşar Özdoğan ve konuk Ergün Kolçak’tı 
Rize’de düzenlenen en eski organizasyon olan ve 15 yıldan beri her hafta halı saha futbol maçı oynanıp çeşitli etkinlikler yapılan, 1 yıldan beri’ de  Ali Bıçakçı ve Sultan Akçay organizatörlüğünde her perşembe sabahı Rize  Arena halı saha’da düzenlenen, her hafta 15 değişik konuğun davet edildiği, Rizespor’un eski oyuncularıyla , Amatör Futbol ve Rize futboluna emek verenlerin katıldığı bu renkli ve güzel organizasyon Rize’de bir ilk olma özelliğini taşıyor . 

40.’si düzenlenen geleneksel kahvaltıda Ali Bıçakçı’nın sürpriz konukları ;Rizespor’un yöneticileri Sadullah Köse, Serkan Karavin, Sinan Mete, Prof.Dr Hasan Türüt, Talha Küçükvar,Sedat Abanoz,Yaşar Özdoğan ve konuk Ergün Kolçak’tı  
Çekirdek kadronun 6-7 kişi olduğu ve her hafta kahvaltıya katılan değişik konukları geleneksel buluşmaya renk katıyor. Bugüne kadar 400 civarında konuğu misafir ettiklerini belirten Ali Bıçakçı ve Sultan Akçay: Yıllardan beri düzenli olarak Rize futboluna Rizemize değer katan  emek veren insanları bir araya getirerek eski hatıraları yad ettiklerini ifade ederek, hem her hafta Pazar sabası ve salı günü futbol oynuyoruz hem de Perşembe günü geleneksel hale getirdiğimiz bu organizasyonla birlikteliğimizi pekiştirerek unutulmaya yüz tutmuş insanlarımıza moral motivasyon sağlıyoruz diyerek sözlerini tamamladılar. 

26 kişilik kadroda: bulunanlar ; Ali Bıçakçı, Hakan Bayraktar, Mehmet Emin, Engin Dursun, Hakan Çembecri, Emir Sümen, Mustafa Hacı Fazlıoğlu, Mehmet Emir, Selami Kantoğlu, Osman Şahin, Tevfik Özgülen, Volkan Köseoğlu, Cemil Pehlivan, Osman Bilen, Ayhan Sahut, Ayhan Yılmaz, Bilal Köse, Sultan Akçay, Abdullah Kalafatoğlu, İsak Hüseyinoğlu,  Aziz Topal, Bekir Taşçı, Ahmet Tamrak, Ali Başak, Hasan Karaali, Halil Yetimoğlu, Kerim Kayıkçı ve her hafta bir iki sürpriz konuk bu güzel oluşuma renk katıyor. 
Program sonunda organizasyonu düzenleyen Ali Biçakçı ve Sultan Akçay’a günün anısına Rizespor Yöneticileri Serkan karavin ve Sinan Mete tarafından  Rizespor Forması Hediye Edildi. 

Osman KÖSEOĞLU 

Paylaş
378 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize Futbolunun Değerleri Kahvaltı’da Buluştu !  için 2 Yorum

  1. bozo dedi ki:

    he hee rize de amatör futbolun nerede olduğu çok belli zaten çok önemli başarılar elde ettiniz şehir merkezinden bir takım dahi bal liginde bile yok gidin trabzondan ders alın sizler gibi fosil olmuş herşeyi çok iyi bildiğini sanan ancak hiç bir şey bilmeyenlerin elini eteğini bu camiadan çekmesi lazım

  2. alişan dedi ki:

    Tebrik ederim, Rize’de böyle güzel organizasyonların yaygınlaşmasını dilerim. Zamanımızda insanlar öyle hale geldi ki hacılık yaptığı halde kendi işyeri arkadaşını sokakta görse selam vermiyor, yolda görse arabasına almıyor. Rizeliler olarak artık köylü kentli, o mahalle bu mahalle ayrımını bırakmamız ve Rizelilik çatısı altında kaynaşmamız gerekiyor. Unutmayalım hepimiz orta asya bozkırlarından buraya geldik.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle