Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize TÜMSİAD Genel Kurulunu Yaptı. İşte yeni yönetim.

07 Şubat 2019

Rize TÜMSİAD Genel Kurulunu Yaptı. İşte yeni yönetim.
TÜMSİAD Rize Şubesi’nin yapılan 7’inci olağan Genel Kurul’unda başkanlığa Abdulbaki Fil yeniden seçildi. 6 Şubat Çarşamba günü gerçekleşen Genel Kurulda oy birliği ile seçilen TÜMSİAD Rize Şubesi’nin yeni Yönetim Kurulu seçildi.

 Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilen Abdulbaki Fil, birlik ve beraberlik içinde Rize için çalışacakları mesajını verdi.
TÜMSİAD Rize Şubesi’nin yapılan 7’İncİ olağan Genel Kurul’unda başkanlığa Abdulbaki Fil yeniden seçildi. Genel Kurul’da konuşan TÜMSİAD Rize Şube Başkanı Abdulbaki Fil, “Tümsiad Rize şubemizin 7, olağan genel kurulunu Tümsiad Rize konferans salonunda yoğun katılımla gerçekleştirdik 2007 yılından beri bizlerle beraber olan Tümsiad camiamıza hizmet etmiş  üyelerimize yönetim kurulu üyelerimize yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum Programımıza davetimizi kırmayıp katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum Ve yeni seçilen yönetim kurulunun ülkemize milletimize hayırlı ve güzel hizmetler yapmasını Rabbimden niyaz ediyorum hayırlı olsun” dedi.
TÜMSİAD Rize Şubesi’nde gerçekleştirilen Genel Kurul’a Rize’de bulunan kurum amirleri, sivil toplum kuruşları başkanları  davetliler katıldı.
YÖNETİM LİSTESİ

Abdulbaki Fil,

Cihan Barış TURAN,

Abdulkadir SERDAR,

Cihan KARALİ,

Ömer Faruk KARANFİL,

İbrahim KOLAY,

Hüseyin AKKOÇ,

Halil İbrahim KATMER,

Yasin HAVUZ,

Hasan İSMAİL,

Mustafa HANEDAR,

Celal PEÇE,

Fahrettin ÖZTÜRK,

Habib KOÇAL,

Ahmet FİL,

Saim ÖKSÜZ,

Turgay UZUN,

Temel KANBUR,

Uğur Yakup UZUN,

Murat DELİBALTA,

Abdulaziz AVCI,

Musa ÇAĞIRAN,

Hasan TÜRK,

Muhammet KORKMAZ,

Sefa KAZDAL
Paylaş
418 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize TÜMSİAD Genel Kurulunu Yaptı. İşte yeni yönetim. için 1 yorum

  1. mustafa bal dedi ki:

    tebrik ederim. rabbimden hayırlı hizmetlerde bulunmanızı dilerim
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle