Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Çareler tükenmez.

07 Şubat 2019

Rize’de Çareler tükenmez.
RİZE’nin Derepazarı ilçesi Esentepe köyünde arazi yetersizliği nedeniyle cami ve bitişiğindeki kurs binası, köy yolu üzerine inşa edildi. Bölge sakinleri, araçlarıyla cami ve kurs binasının altından geçerek köylerine ulaşımı sağlıyor.

Karadeniz’in eğimli ve zor coğrafyasında insanların yapılaşmaya karşı bulduğu sıra dışı çözümlere bir yenisi daha eklendi. Derepazarı ilçesi Esentepe köyünde cami ve kurs binası yapımı için çalışma başlatıldı. Köyde yeterli arazi bulunamayınca kurs binasının ve caminin bir bölümünün yolun üzerine inşa edilmesine karar verildi. Beton direkler üzerine 4 katlı kurs binası ile caminin avlusu, yolun üzerine inşa edildi. Kurs binası inşaatı yıllar önce tamamlanırken cami inşaatı ise 2 yıl önce bitirildi. Cami ve kurs binası, altından araçların geçebilmesi için yoldan 5 metre yüksekte yapıldı.

Esentepe Köyü Camisi İmamı Orhan Büyük, arazinin dar olması nedeniyle inşaatların yol üzerine yapıldığını belirterek, “Bu yolu enteresan bulanlar gelip fotoğraf çektiriyor. Görenler şaşırıyor” dedi.
Paylaş
569 Kez Görüntülendi
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Çareler tükenmez. için 2 Yorum

  1. Vatandaş dedi ki:

    Namaz esnasında araç sesinden etkilenmeyecekler mi bu insanlar Bile bile böyle işler neden yapılır ki Böyle işler Rize’de artmaya başladı İnsanlar doğruya ulaşmaya değil, saçmalıkları doğruymuş gibi kabullendirmeye başladılar Acil Önlem…

  2. Soğuksulu Travacı dedi ki:

    Çözüm falan değil o, aç gözlülük diyorlar,hani kurbağa boyine toprak yermiş sonra ağlarmış toprak biterse ne yaparım diye, 3 metre arazi aşağıdan gitmesin diye yolun üzerine yapmışlar cameyi.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle