Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

KanalD’de Buket Aydın HaberTürk’te ise Hülya Hökenek’in ten rengi t shirt giymesi

08 Şubat 2019

KanalD’de Buket Aydın HaberTürk’te ise Hülya Hökenek’in ten rengi t shirt giymesi
KanalD’de Buket Aydın HaberTürk’te ise Hülya Hökenek’in ten rengi t shirt giymesi

Dün akşam KanalD Anahaber’i izlerken sunucu Buket Aydın’ın ilk bakışta ceketin içine bir şey giymemiş gibi gösteren ten rengi bir t shirt giymesi dikkatimi çekmiş nedenini merak etmiştim.

Sabah saatlerinde bir de ne göreyim birebir aynı t shirt Habertürk spikeri Hülya Hökenek’in üstünde. Bu kızımız da uzaktan bakınca sanki ceketin altında bir şey giymemiş gibi görünüyor.
Ekranaların iki güzel isminin ekranda pişti olması hem dikkatimi çekti hem de komiğime gitti. Burada ya bir giyim firması sponsor oldu her iki kanala da aynı kıyafeti yolladı ya da kanallar özellikle erkek izleyiciyi ekran başında tutmak için veya tüm izleyicinin dikkatini çekmek için bir hinlik peşinde.

Konu pişti olma ise hoş ve tebessüm ettiren bir durum. Ama eğer durum ikinci söylediğim şey ise bu davranışı hiç etik bulmadığımı belirtmem gerek. Bakalım biri elbette bir açıklama yapacaktır.

Paylaş
965 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

KanalD’de Buket Aydın HaberTürk’te ise Hülya Hökenek’in ten rengi t shirt giymesi için 2 Yorum

  1. rizenin şahidi dedi ki:

    BU NE ŞİMDİ HABERR******????

  2. mehmet 53 dedi ki:

    bu şimdi haber mi yani…
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle