Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

RİZE MHP’de İstifa Depremi. İl Başkanını eleştirerek İstifa ettiler.

08 Şubat 2019

RİZE MHP’de İstifa Depremi. İl Başkanını eleştirerek İstifa ettiler.
MHP Rize Güneysu İlçe teşkilatı yöneticileri istifa etti.Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkan adaylığından Cumhur ittifakı için çekilen MHP Güneysu İlçe Başkanı Kazım KARA için il başkanlığından yapılan açıklamaya tepki göstererek istifa ettiler.

Bilindiği üzere MHP Güneysu Belediye Başkan Adayı Kazım KARA ,MHP Lideri  Devlet BAHÇELİ ile görüşmesi sonrası genel merkezin CUMHUR İTTİFAKİNA  DESTEK VERME kararı doğrultusunda çekilmişti.
Kazım KARA ‘nın adaylıktan çekilmesinin ardından Mhp Rize İl  başkanlığının yaptığı açıklama sonrası Güneysu’da iyi partili  vatandaşlar arasında gerginlik yaşanacağını buna gerek olmadığı, bu  hatayı yapan il başkanının bu işi taşıyamadığı düşündüklerini dile  getiren MHP Güneysu İlçe Yöneticilerinden Cevat İstif, Yılmaz Ak, Hasan  Yılmaz, Burhan Sancak, Sinan Sancak, Nazmiye Ak, Gökhan Yıldırım, Bülent  Yazıcı ,Harun Bıyık istifalarını açıklayarak Güneysu küçük bir ilçe  olmasına rağmen siyasetten etkili bir pozisyonda haliyle aday çekilmesi  beklenen bir sonuç olması tepki görmemiştir. Fakat il başkanının  açıklaması ilçe teşkilatının manevra kabiliyetini seçim öncesi  daraltmakla kalmamış iyi parti teşkilatı ile olası gerginlik ortamının  önünü açmıştır.
Herkesin birbirini tanıdığı bir ilçede bu tür gerginliklere gerek olmadığı bu güne kadar yapacaklarını anlatan MHP Güneysu ilçe teşkilatı başka siyasi partilerin açıkları üzerinden siyasi  beklenti içinde olmadan vizyoner bir duruş sergilediği herkesçe bilinir. 

Bütün bu dengeleri bilmeyen bir il başkanının güdümünde burada başarı yakalanamaz .Küçük bir ilçede siyaset yapıyoruz iyi partinin içinde bir sürü  seçmenimiz var, bunları düşünmeyecek kadar sığ düşünen bir il  başkanı bu işi taşıyamaz.”diyerek istifa ettiler.
Paylaş
1.663 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RİZE MHP’de İstifa Depremi. İl Başkanını eleştirerek İstifa ettiler. için 7 Yorum

 1. Serdengeçti dedi ki:

  Helal Olsun, onurlu ve şerefli bir hareket, makam ve koltuk peşinde koşanlar sizi anlayamaz.

 2. BOZKURT dedi ki:

  mhp,,, KURULUŞ ÜLKÜ VE İDAALLERİNDEN HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA UZAKLAŞIYOR.

 3. gönül dedi ki:

  Helal olsun size. bizim siyasetçiler alışmış alttan yukarı talep olmaz hep yukarıdan aşağı. biz sizin oyuncağınız değiliz. Kimseye danışmadan iş yaparsanız sonuçlarına katlanırsınız.

 4. Nuri dedi ki:

  Helal olsun yapılan iş ayrıştırmadan başka hiç bir işe yaramaz bide erdoğana yaranmaktan tabi topluma nifak tohumu sokmaktır yapılan iş

 5. Emin dedi ki:

  Demekki siyasi ahlakını kaybetmeyenlerde varmış

 6. zikri dedi ki:

  isterseniz olmayın. emir demiri kesermiş.

 7. kurt dedi ki:

  genel başkanlığın devreye girip bu işe el atması il yönetiminide değişiklik yapması yada görevden alma yapması şart yoksa bu işin sonu gelmez. ha ama dediklerim yapılırmı YAPILMAz. balık baştan kokar.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle