Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Ben Değil, BİZ Duygusuyla Çalışacağız.

09 Şubat 2019

Ben Değil, BİZ Duygusuyla Çalışacağız.
METİN: “BEN DEĞİL BİZ DUYGUSUYLA ÇALIŞACAĞIZ” 

AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin: “Vatandaşlarımızla gönül gönüle verip çözümler üreteceğiz. Yapabileceklerimizi ‘Biz’ duygusu içinde paylaşacağız” dedi. 

Belediye Başkan Adayı Metin 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Rize’yi karış karış dolaşmaya ve vatandaşlarla bütünleşmeye devam ediyor. 7’den 70’e bütün kesimlerin sevgisini kazanan Metin, ziyaret ettiği mahallelerde ilgiyle karşılanıyor. 


 

Ziyaretleri kapsamında Camiönü ve Reşadiye mahallelerinde esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Metin, sorun ve talepleri dinledi. Gün boyu esnafı ziyaret eden Metin, akşam ise her iki mahallede de vatandaşlarla buluşma toplantılarına katıldı. 

Ortak akıl ile çalışmalarını yürüteceklerini belirten Başkan Adayı Metin, “Bir şehirde ve daha özelinde bir mahalledeki sorunları en iyi orada yaşayan vatandaşlar bilir. Vatandaşlarımızla el ele verip sorunların çözümü için çalışacağız. Karşılıklı iletişim içerisinde olarak çalışmalarımızı yürüteceğiz” diye konuştu. 

Çalışmalarını yürütürken temel prensiplerinin “Biz” ve “Birlikte Başarmak” olduğunu ifade eden Metin, “Gönül belediyeciliğinin esaslarından en önemlisi de “Biz” ve “Birlikte Başarmak” duygularıyla çalışmaktır. Vatandaşlarımızla görüş alışverişi içerisinde, çalışanlarımızla “Biz” duygusunu büyük bir disiplinle harmanlayarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.


 

Başkan Adayı Metin’e ziyaretlerinde AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Fatih Mehmet Köse, il yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları, kadın kolları ve mahalle muhtarları eşlik etti. Metin’in ziyaretlerine belirlenen programlar dahilinde ara vermeden devam edileceği belirtildi. 

Paylaş
355 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Ben Değil, BİZ Duygusuyla Çalışacağız. için 1 yorum

  1. Rocero dedi ki:

    Genel seçimler olalı bir yıla yakın zaman gecti.kahve,mahalle,köy,kasaba gitmedik yer bırakmayan,basilmsdik yer bırakmayan vekil adayları,şimdiki vekiller nerede?bir sürü vaat ve söz verdiler.sizin gibi birlik,beraberlik mesajı verdiler.simdi bakıyorum halkın arasında pek yoklar.parti binası ve toplantılarda vs.gozukuyorlar.bariz verilen sözlerden ise eser yok…bumudur yani?bunami siyaset diyorsunuz?ha haklılar aslında bizim halk verdiği reyin akıbetini,hesabını sormuyor…kac başkan geldi geçti.bana göre en başarılı başkan Halil Bakırcı idi.ama onun içinde neler dediler?Reşat başkanın da dürüstlüğüne diyecek yok.ak parti siyasetinin faturasını ona kestiler.digerleri sütten çıkma ak kaşık sanki…belediyeyi en azından stabil,ayakta durabilen bir hale getirdi.çapinda başarilidir…bakalım sizin için neler diyecekler.bikere para yok bilesin.personelde çok laçka…bir senede personeli tanıyıp hizaya getiremezsin.gerekli değişiklik ve atama yapmazsan başta kaybedersin.personel en baştaki zaaf…iller bankasından gelen para personel giderlerine yetmiyor.iyi bir muhasebeci bulamazsan,elini taşın altına sokan.başlamadan olayın biter.partililerine teslim olma.vekil,mekil dersen görürsün…5 yıl sonra sadece iyi adamdı derler o kadar…profesör gelenler stajyer gidiyor.faturayi kucağında bulursun…
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle