Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de kolonlarındaki çatlaklar nedeniyle tahliye edilen apartmanda inceleme

11 Şubat 2019

Rize’de kolonlarındaki çatlaklar nedeniyle tahliye edilen apartmanda inceleme

Yeniköy Mahallesi’nde taşıyıcı kolonlarında çatlaklar oluşan ve dün tahliye edilen 8 katlı, 21 daireli apartmanda teknik ekiplerce inceleme yapıldı. Hazırlanacak raporun ardından bina ile ilgili karar verileceği belirtildi.

Yeniköy Mahallesi’nde yer alan 8 katlı 21 daireli Kent Apartmanı’nın taşıyıcı kolonlarında dün çatlaklar olduğunu gören bina sakinleri olayı polis ve belediye ekiplerine bildirdi. Mahalleye gelen ekipler yaptığı incelemede binanın kolonlarında çatlaklar olduğunu belirledi. Tedbir amacıyla binanın hemen boşaltılması kararlaştırıldı. Polis ve zabıta ekipleri, herkesi uyararak binayı tahliye etti. Apartman sakinleri daha önce de küçük çaplı çatlakların oluştuğu bina ile ilgili durumu yetkililere bildirdiklerini belirterek önlem alınmasını istedi.
TEKNİK İNCELEME YAPILDI

Koılonlarında çatlaklar olan apartmanda Rize Belediyesi İmar Müdürlüğü, AFAD, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri teknik inceleme yaptı. Karot örnekleri alınan bina ile ilgili teknik rapor hazırlanacak. Rapora göre binanın yıkılacağı ya da güçlendirilerek yeniden ikamete açılacağına karar verilecek. Bu arada AFAD ekipleri, tahliye edilen apartman sakinlerini de misafirhanelere yerleştirdi.
Paylaş
402 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de kolonlarındaki çatlaklar nedeniyle tahliye edilen apartmanda inceleme için 3 Yorum

  1. A bdullah dedi ki:

    Engindere mahallesinde yıllardır binalar yan yatmış durumda ilgilenen var mı ? Belki ilginilmiştir ama sonuç sıfır . Orada bu sorunla ilgilenecek kişilerin yakınları oturmuyor tabi

  2. hiç birşey dedi ki:

    afferimsizeeeeeee

  3. Hurtozlu dedi ki:

    Köfteci Eyüp açıldı. Haberini bekliyoruz.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle