Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Öğrenci Servis araçlarına sıkı denetim

11 Şubat 2019

Rize’de Öğrenci Servis araçlarına sıkı denetim

Yarıyıl tatilinin ardından eğitim öğretimin başlamasıyla taşıma denetimlerine  devam ediliyor.

Rize  merkeze bağlı Salarha, Güneysu, Çiftekavak ve Gündoğdu bölgelerinde hem jandarma hem polis işbirliğiyle denetimler yapıldı.

Rize İl Milli eğitim Müdürlüğünden Taşımadan sorumlu şube müdürü Besim ACAR ve ilgili Bölüm şefi Ruhi Durak’la birlikte Jandarma Trafik tim Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin desteğiyle sabah erken saatlerde denetimler yapılıyor.

Denetimde temel eğitim, ortaöğretim, özel eğitim ve özel servis araçlarında görülen eksik ve aksaklıklar sözlü uyarıların yanında cezai işlemler de uygulandı.
İl Müdürü Yaşar Koçak’da denetimlerle ilgili yaptığı açıklamada ; Bundan sonra da devam edecek olan denetimlerde Milli Eğitim Müdürlüğünün  çalışmalarına destek sağlayan Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürü ve ekiplerine, Jandarma Trafik Kısım Amirliği ve Tim komutanlarına teşekkür ediyoruz dedi.
Paylaş
178 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Öğrenci Servis araçlarına sıkı denetim için 2 Yorum

  1. Yetkili dedi ki:

    Psikoteknik ve SRC ler sözleşme aşamasında istenen belgelerdendir. Olmadan sözleşme imzalanmaz.

  2. Ardeşenli dedi ki:

    Bu işi yapabilmesi için gerekli mesleki yeterlilige sahiplermi mesleki yeterlilik belgeleri (src) varmı psikoteknik varmı bakılıyormu
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle