Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de 8 katlı bina boşaltıldı

11 Şubat 2019

Rize’de 8 katlı bina boşaltıldı
RİZE’nin Yeniköy Mahallesi’nde taşıyıcı kolonlarında çatlaklar oluşan 8 katlı 21 daireli apartmanda oturanlar tahliye edildi.


Yeniköy Mahallesi’nde yer alan 8 katlı 31 daireli Kent Apartmanı’nın taşıyıcı kolonlarında çatlaklar olduğunu gören bina sakinleri olayı polis ve belediye ekiplerine bildirdi. Mahalleye gelen ekipler yaptığı incelemede binanın kolanlarında çatlaklar olduğunu belirledi. Tedbir amacıyla binanın hemen boşaltılması kararlaştırıldı. Polis ve zabıta ekipleri, herkesi uyararak binayı tahliye etti. Apartman sakinleri daha önce de küçük çaplı çatlakların oluştuğu bina ile ilgili durumu yetkililere bildirdiklerini belirterek önlem alınmasını istedi.


Polis binanın çevresine güvenlik şeridi çekerek giriş çıkışı kapattı.
Paylaş
762 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de 8 katlı bina boşaltıldı için 2 Yorum

  1. Malpetli dedi ki:

    Aynen katılıyorum. Hatta binayı istinad duvarına yaslamışlar. Pes. Ama oturanlardan kabahat. Ses çıkarmamış kar mı?

  2. sehven oldu dedi ki:

    evet maalesef maalesefki timya vadisi ve orta cami inşaatı nedeniyle binanın yanındaki yol seviyesi düşürüldü ve temele büyük zarar verildi. orta cami gene yolun ortasına yapıldı. önceden çevre yolu düzeyinde olan yol kotu gereksiz yere çok düşürüldü. çevre yolunun şehir içiyle ve orta camiyle bağlantısını sağlayacak yol ortadan kaldırılarak bu duruma sebep olundu.karayolları ve belediye bölgenin heyelan ve toprak yapısını bilmiyorlar mı araştırmadılar mı? çok büyük proje hataları ve ihmaller var.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle