Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Sağlığı profesyonel Sağlık yöneticilerine bırakın

11 Şubat 2019

Sağlığı profesyonel Sağlık yöneticilerine bırakın

Sağlık Yönetimi mezunları ve halen eğitimlerine devam eden Sağlık yönetimi öğrencileri sağlık kurumlarının profesyonel anlamda eğitim almış sağlık profesyonellerince yürütülmesi gerektiğini dile getirerek sağlık kurumlarının Yönetimin kendilerine emanet edilmesi gerektiğini belittiler.
Özellikle son yıllarda Sağlık kurumlarını yöneticilerinin konu ile hiç ilgili olmayan sözleşmeli personeller tarafından yönetildiğine dikkati çeken sağlıkçılar İstanbul Beylikdüzü’nde bir araya gelerek gelecekle ilgili sorunlarını tartıştı.

Dernekleşen sağlık yöneticileri adına bir açıklama yapan Onur Çolak ;

Sağlık Yönetimi Öğrencileri ve Mezunları Derneği olarak Beylikdüzü’ndeki merkezimizde biraraya geldik.
Bölümümüz ve durumumuz hakkında genel bir değerlendirme yaparak, gelecekteki etkinlik ve aksiyonlarımız için fikir alış verişinde bulunduk.

Sağlığı; sağlık profesyonellerinin yönetmesi gerektiği, dolayısıyla Sağlık Yönetimi bölümü mezunu arkadaşlarımızın yönetmesi gerektiğine inanıyoruz. Ayrıca Sağlık Yönetimi Öğrencileri ve Mezunları Derneği olarak hem bu yükün altından kalkabilecek yeterlilikte ve kalitede yetişebilmemiz adına var gücümüzle çalışıyor, hemde bölümümüzün tanıtımı için çaba harcıyoruz. dedi.

Paylaş
172 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle