Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Vali Çeber’den Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

11 Şubat 2019

Vali Çeber’den Öğrencilere Sürpriz Ziyaret
VALİ ÇEBER’DEN ÖĞRENCİLERE SÜPRİZ ZİYARET 

Vali Kemal Çeber’den Şehit Şuayip Seferoğlu İmam Hatip Ortaokulu’na Sürpriz Ziyaret. 

Rize Valisi Kemal Çeber, Şehit Şuayip Seferoğlu İmam Hatip Ortaokulu 5/H sınıfına; İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı ve İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Esra Alemdaroğlu ile birlikte girerek öğrencilerle bir araya geldi.  

Öğrencilerle yapılan sohbetin ardından 11 Şubat gününün önemini bilip bilmediklerini soran Vali Çeber, sınıfta öğrenim görmekte olan 5/H sınıfı öğrencisi Yiğit Barış Küçükkazdal’ın doğum günü olduğunu belirtip sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Daha sonra okul kütüphanesinde yaptığı incelemenin ardından 7/A ve 7/B sınıfı öğrencileriyle buluşan Vali Kemal Çeber, 7/B sınıfı öğrencileri olan ikiz Esmanur ve Beyzanur Delibalta ile 7/A sınıfı öğrencisi olan Zehra Al’a da sürpriz yaparak doğum günlerini kutladı.  

Ziyaret esnasında Okul Müdürü Eyüp Fırtına’dan da okul hakkında bilgiler alan Vali Çeber, öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak okuldan ayrıldı. 

HAFTAYA BAŞLANGIÇ TOPLANTILARI VALİ ÇEBER BAŞKANLIĞINDA DEVAM EDİYOR

Vali Kemal Çeber Başkanlığında, Rize’de ki kurumlar arasında iletişim geliştirmek amacıyla düzenlenen “Haftaya Başlangıç” toplantılarının dördüncüsü gerçekleştirildi.

Rize’de ki kamu kurum ve kuruluşları arasında koordinasyon ve etkili iletişimin sağlanması amacıyla Rize Valisi Kemal Çeber Başkanlığında gerçekleştirilen “Haftaya Başlangıç” toplantılarının dördüncüsü; bir önceki haftanın özet gündemiyle başlayarak İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin ve DSİ 224. Şube müdürlüğünün brifingiyle devam etti.

Rize Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Karaman, Vali Yardımcıları Abdullah ŞEN ve Ahmet DALKIRAN’ın yanı sıra tüm daire müdürlerinin katıldığı toplantıda; Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ümit Hüseyin Sarı ve Rize DSİ. 224. Şube Müdürü Sinan Yıldız kurum tarafından gerçekleştirilen yatırımlar ve planlanan projeleri içeren birer sunum yaptı


Paylaş
261 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Vali Çeber’den Öğrencilere Sürpriz Ziyaret için 1 yorum

  1. Herhangi biri dedi ki:

    Helal olsun. Sizleri hep böyle birarada görmek istiyoruz. İlin üst düzey idarecileri birarada, bugün etkinliklerde yarın beyinfırtınası yaparken… Uzun ve başarılı bir ömür dilerim hepinize.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle