Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Spor Kenti Rize ve Rize’de Başkan adayları.

12 Şubat 2019

Spor Kenti Rize ve Rize’de Başkan adayları.




SPOR KENT’İ RİZE

İlimiz de, yatırımlar konusunda eleştirisel yaklaşımlarda bulunduğum AK PARTİ yönetiminin hakkını da vermeliyim. Merkezde, ilçelerde, beldelerde hatta ve hatta köylerde bile yapmış olduğu spor tesisleriyle, ilimizi tesis yönün den SPOR kent ‘i yapmakla kalmayıp, belediye başkan adaylarının birçoğunu da, Ya sporcu geçmişi olan, yada üst derece spor yöneticiliği yapmış olanlardan seçerek,  gençlerin hizmetkarı olmalarının yolunu açtı.


HANGİ ADAYLAR BUNLAR?

MERKEZ: Rahmi METİN yılarca ilimiz de amatör futbol oynayan, Rize spor kulübümüzde idarecilik yapan spor adamı. Secimi rahat kazanacağı fakat beklentilerin fazla olduğunun bilincinde olmasını belirtmeliyim.

ÇAYELİ:     Mustafa BALTACI, Çayeli spor, Rize spor yöneticilik, TFF’nin , Çeşitli kademelerinde görev yapmış, yapmış olduğu federasyon görevi boyunca, hizmetleri, fedakarlıkları, ilimizi temsil noktasındaki bir camianın gençlerini, bir üst noktaya taşıma konusundaki çalışmalarını yakinen bilen bir spor adamı olarak, Çayelilere seslenmek istiyorum: BALTACI, şahıs, kışı, parti, düşünmeden, ülkemizin spor podyumuna, ilimiz genelinin gençlerinden, marka isimler çıkarmak için çir binan ve başaran, bu gün, Türkiye ye damga vuran gençlerimizin  her daim yanın da olan, ellerin den tutan, dertleriyle dertlenen bir adayınız var Ne mutlu Çayelilere, sporu bilen, sporun her kademesinde yönetici olarak görev alan, camiamın  Fahri başkanı  ombudsmanımız adayınız. Amatör sporun lokomotifi olan Çayeli Mustafa BALTACI ile daha da büyüyecektir. Seçim, Çayeli de sert geçeceğine benzer, MHP adayı da sevilen bir aday.


İYİDERE: Saffet METE, İyidere spor ve Rize spor da yıllarca yöneticilik yapan Saffet Mete, İyidere de tesis yönünden eksikliği olmamasına rağmen, lisanslı sporcu azlığına ve amatör spor branşlara ağırlık verip, İyiderelilere spor alanındaki eksiklikleri gidereceğini bekliyorum. MHP adayı tek rakibi.

GÜNEYSU: Rıfat ÖZER, Güneysu spor başkanlığı, ASFK, başkan yardımcılığı yapan Rıfat ÖZER, amatör futbol un sorunlarını bile spor adamı. Mükemmel tesislerin bulunduğu Güneysu da, gençlerin dertlerini bilen bir başkan adayı, ne mutlu Güneysu yurttaşlara.

ARDEŞEN: Avni KAHYA, Yıllarca salon sporu yapmış olup,30 yıllık dostum. Yıllardır tanırım, Çizgisini hiç bozmayan bir insan varsa onun adı Avni KAHYA dır. Ardeşen de stat yenileme çalışması hızla devam ediyor, salon sporu yönün den Ardeşen bayan takımı bir dünya takımı oldu. Avni başkan la artık derece etmesini bekleyeceğiz. Secim de durum, CHP adayı sevilen bir aday olduğu yönün de, Seçim ortada görünüyor.


İKİZDERE: İsmet KÖSOĞLU:  Yazmadan geçemem, Gazeteci yazar, İlimizin duayeni  İsmet BABA, İkizdere de MHP. den encümen adayı, adaylığı ilçede MHP belediye başkan adayına da büyük teveccüh oluşturdu,  MHP bu ilçede tabelasını asarsa kimse şaşırmasın.

SONUÇ OLARAK, Ak parti nin, ilimiz de yapmış olduğu spor tesisleri ve spor yatırımları küçümsenmeyecek derecede olup, eleştiri yapılamayacak derecededir.Bu tesisleri de belediye başkan adaylarını spor dan gelen adaylardan seçerek ,kısa zaman da(şayet  kazanacak adaylarla) ilimiz gençleri her branşta ülkemiz genelinde başarıya koşacakları yönündedir.

SAYGILARIMLA.

Bayram Arif TURAN.

Paylaş
3.888 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Spor Kenti Rize ve Rize’de Başkan adayları. için 20 Yorum

 1. İspirli recep dedi ki:

  Özellikle rahmi hocanın belediye meclis üyelerini seçerken belediyecilik den anlayan isimleri seçmesini bekliyorum partili olup veya her hangi bir odanın üyesini iş olsun diye meclis üyesi yapmamasını bekliyorum bu dönem inşallah geçmiş dönemi araçtır olmaz

 2. peçe dayi dedi ki:

  Ekrem orhun sdati yikildikdan sonra uzun süre merkezde sitat yapılmadı verilen sözler havada kaldi.Uzun süre saha bulamayan gençler spordan uzaklaştı.Bu benal kimlerin.ekrem orhun sahasının yıkılışından sonra ordaki mahalle esnafı da mağdur oldu.insallah yeni futbol sahasının bir engele takılmadan kisa sürede bitip gençlerin hizmetine sunulur.

 3. Hamza akgun dedi ki:

  Bu seçim Rizede dengeleri değiştiren bir seçim olacağı gibi merkez ve İyidere Güneysu hariç bütün belediye lerde kira kır mücadele olacak gibi

 4. RESUL DEMİREL dedi ki:

  Sevgili kardeşim ben detaya girmeyeceğim.Iyi bir araştırmacı yazılarındaki konuları birebir gerçekçi olduğunu öncelikle söylemek isterim.kisacasi;Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

 5. S.Fil dedi ki:

  Rahmi hocayla ilimizde spor aktivileri dahada artarak cocuklarimizin hizmetine sunacagini dusunuyorum.yillarca sporun icinde olup bir egitimci olarak sayin hocam sporla egitimi birlestirerek saglikli bir nesil in geleceginin alt yapisini butun mahallelere.yapacagi tesislerle saglayacaktir.

 6. Neçmi yilmaz dedi ki:

  Mustafa Baltacı eskiden de sevilen bir başkan dı şimdi de sevilen bir başkandır. Çayeli li olarak özellikle Çayeli spor a katkılarını unutmadık.Biz gençler olarak yıllar önce nasıl bizlerin yanın daysa şimdide biz ler baltacı başkanın arkasın da olacağız

 7. Rukiye dedi ki:

  Ben orta yaşlı bir insan olarak Halil Bakırcı Başkan zamanında yapılan yürüyüş parkurunun işgalinin giderilmesini istiyorum.yürüyüş parkuru bazı yerleri çamur içinde bazı yerleri yıpranmış ve kaybolmuş sahil parkı içinde geçen kulvar işgal halinde.lütfen sayın yetkililere sesleniyorum yürüyüş parkımızı düzeltip halkın içinde açın . Tebrikler Bayram bey .

 8. Cemile dedi ki:

  Rizemiz spor faaliyetleri konusun da geçmişe bakılırsa gerçekten çok ilerlemiştir.Benim de bir kız çocuğum var ve Rize spor alt yapısında.Fakat suna değinmek istiyorum ki gençlik merkezi yeterli duyuruyu yapmiyor.umarim konuda gerekenler yapılır.Genclerimizin böyle spor aktiviteleri olduğu müddet daha başarılı nesiller olacağını dusunuyorum.Yeni belediye başkanımızdan
  , biz ebeveynler olarak mahallelerde de spor sahalari yapılmasını istiyoruz .Saygilarimla

 9. Anonim dedi ki:

  Ali Başkanın Gayreti mi ! Ali Başkan Cebinden mi verdi parasını oranın yapımında spor camiasının geçmişteki başkanlarının kuluplerin sporcu velilerin milletvekillerinin il başkanlarının gayreti yokmu ? Vay be Ali Başkan büyüksün

 10. ADEM TUFEKCI dedi ki:

  AK parti hükumet donemin de benim köyüme gençliğin spor yapmaları için yapmış oldukları yatırımlara minnettarız.Siyasi iradenin ve il spor müdürünün ve çalışanlarına bu tesisleri kazanımındaki çalışmalarında teşekkür ediyorum. Dere pazarlı olarak ilçemiz bir spor ilçesi olmuştur tüm emeği geçenle rede ayrıca teşekkür ederim.Bayram bey sürekli yazılarını takıp ediyorum,her konuya değiniyorsun objektif oluşun da yorumlarına da ayrı bir lezzet katıyor..

 11. hasan dedi ki:

  Anne rumuz lu kardesın her dusuncesıne katılıyorum

 12. Bir anne dedi ki:

  Unutmadan rize spor alt miniklere eğilmesi ve yetenekli öğrencileri bulma yönünde hayata ve futbola destek sağlamaya çalışan bilal hocamızı da ayrıca övmek isterim. Bütün istekli gençlere bu yolu açan tüm spor hocalarımızı saygıyla selamlıyorum.

 13. Bir anne dedi ki:

  Rizenin spor konusunda cok ilerleme kateetiğini görüyoruz. Bir kaç yıl öncesine kadar yüzme havuzu stad amatör halı sahaların yoksunluğundan bahsediyorduk. Neredeyse tüm beldelerde sağlandı hoş oldu. Kızım yüzmeye gidiyor ve buradaki antrönerlerden çok memnunuz ışıl ışıllar gençlerv ve aktifler. Engelliler de bir çok madalya ile geri döndüler. Özellikle de süleyman hocamıza teşekkürler. Cok ilgili ve geleceğe bakış açısı başarı getirecektir. Ardeşen hentbol takımına da başarılar.

 14. Ardeşenli dedi ki:

  Ardeşenimize şimdiden hayırlı olsun başkanımız demek isterim. Kıyasıya bir rekabet olacak belli bu seçimler. Ama avni beyin meclis üyeliği tecrübesi ardeşeni sevmesi kaliteli bir iş çıkaracağının göstergesidir. Sporla ilgili gençlere ışık tutacağından ve ardeşeden futbol dışında sporun da yapılabileceği başarı sağlanabileceğini gördük avni beyin de bunu pekiştirip destek olacağından eminim. Saygılar

 15. Ayhan dedi ki:

  spor yapmayan toplumlar ıyı bıreyler yetıstıremez artık yonetıcılerımız de spor kokenlı ılımız spor konusun da ılerleme katledecegı umarım tebrıkler bayram bey

 16. Abdurrahman CELIK dedi ki:

  Madenlide, Buyukkoyde, Kendirlide, Tuncada, Bazı köylerde yapılıp veya yapılmakta olan spor tesisleri var.Modern ilçe statları yenileme çalışmaları olan Fındıklı, Ardeşen, ve Kalkandere ile calismalari başlanan Rizede ki modern tesisle Rize spor kent i i olmuştur tespitleriniz var doğru Bayram kardeşim. Sorun surda ilimizin spor lokomotifi olan Rizespor a oyuncu sporcu yetişmiyor sanırım benim tespitim ilimizde yıllarca amatör stat in olmayisindandir.sahildeki spor tesisi hizmete girerse kısa zamanda tabi bir engel veya ödenek kisitlanmadan şehrimizin gençleri spor alanında daha başarılı olacağı kanaatindeyim.Ilimizde esnaf olanlar amatör spordan kopuk esnafların amatör takımlara yardım konusunda daha duyarlı olmalarını gerekir bu çocuklar yarınların esnafı bireyleri aynı şekilde ticaretle ugrasanlarda amatör spora yardım etmeleri gerekir .spor kulüpleri zor durumda konuyu gündeme ettin siyasetle birlik de olmasaydı daha güzel olurdu ama yinede gündem yapmanı kutluyorum.

 17. Albayrak dedi ki:

  Şehir merkezinde Ekrem Orhun stat inin yıkılmasından sonra oluşan stat boşluğunu da yaratan AKP iktidarı Ali başkanın çabalarıyla sahilde kazma vuruldu inşallah kısa zamanda tesis amatörler hizmetine sunulur

 18. Mehmet Yazıcı dedi ki:

  Bir çok ile otuz binlik kırk binlik stadlar yapılırken bize onbeş binlik stad düştü, ayrıca şehirde daha gençlerin antrenman yapacağı saha yok. Nasıl spor kenti oluyor ilimiz. Hiçte öyle değil…

 19. sporcu dedi ki:

  biraz abartılı olmuş…sporu siyaset için kullanmış olmasınlar..

 20. salarhalı dedi ki:

  AKP nin Salarha da yapmış olduğu kamp tesisleriyle her ay milli takın oyuncularının degişik sporcuları ilimize gelmesini sagladıkı zaten beldemizde stat imiz da var spor konusun da ıyıyız ama yolumuz yok




Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle