Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Genç Kalemler Ödüllerini aldı.

27 Şubat 2019

Rize’de Genç Kalemler Ödüllerini aldı.
GENÇ KALEMLER ÖDÜLLERİNİ ALDI 

Rize Kent Konseyi bu yıl üçüncüsünü organize ettiği liseler arası hikâye yarışmasının ödül töreni Rize Gençlik merkezinde yapıldı. 

Ödül Törenine Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse, katıldı.  

Ödül töreninde konuşma yapan Belediye Başkanı Kasap şunları ifade etti:


 

“Ülkemizin, toplumumuzun kalkınması için bugüne kadar en büyük desteği ve önemi özellikle çocuklarımıza ve gençlerimize verdik. Gençlerimizi yazmaya özendirmek ve başarılarını yükseltmek, işbirliği içerisinde; iyi, mutlu ve erdemli insan olarak yetişmelerine katkı sağlamak en büyük temennimizdir. Bugün burada yarışmaya katılan öğrencilerimizin ortaya koydukları ürünlerin arkasında yoğun bir emek ve çabanın var olduğunu biliyor, hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” 

Rize merkez ve ilçelerinde eğitim veren tüm liseleri kapsayan ve Kent konseyinin projelendirdiği hikâye yarışması Rize Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleriyle yapıldı. Belirlenen 2 başlık altında hazırladıkları eserler eğitimciler tarafından oluşturulan komisyon tarafından değerlendirilerek dereceye giren öğrenciler belirlendi.


  

Hikâye yarışmasına katılan öğrencilerin eserleri jüri üyeleri tarafından seçilerek, ödüle layık görülenlere çeşitli hediyeler takdim edildi. Rize Gençlik Merkezinde yapılan ödül törenin dereceye girenlere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.  

Paylaş
183 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle