Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’nin en şanslı öğrencileri. Ne hayalleri varsa gerçek oluyor.

05 Mart 2019

Rize’nin en şanslı öğrencileri. Ne hayalleri varsa gerçek oluyor.
HAYALİ GERÇEK OLDU

Rize’nin Çayeli ilçesinde güzel bir proje başlatıldı. “Hayalin Gerçek Olsun” Çayeli İlçe Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında öğrencilerin hayalleri soruluyor ve çok kısa sürede yerine getiriliyor. Bisiklet isteyene bisiklet, çalışma masası isteyene çalışma masası.
7 bin öğrencinin eğitim gördüğü ilçede uygulamaya giren proje her kesimden destek görüyor. Hediyelerine kavuşan öğrencilerin sevinçleri görülmeye değer. En son Hamza’nın isteği yerine getirildi. Bugüne kadar hiç bisikleti olmamış,  Kaptanoğlu İlkokulu öğrencisi Hamza KÖSEOĞLU’nun hayal ettiği bisiklet ve Demirhisar Köyü’nde öğrenciye teslim edildi.
Hayalindeki bisiklete kavuşan Hamza’nın mutluluğu görülmeye değerdi. Öğrencinin ailesi bu güzel projeyi yürüten başta Çayeli İlçe Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ettiklerini söylediler.

Paylaş
204 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle