Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Akbulut’tan Örnek proje. “Her şey çocuklar için”

07 Mart 2019

Akbulut’tan Örnek proje. “Her şey çocuklar için”
HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN

İyidere Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde uygulanmaya başlanılan “İyidere Üretiyor Projesi” kapsamında Halk Eğitimi Bünyesinde açılan Kuaför Kursu, İyidere köy okullarını gezerek öğrencilerin kuaför ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılıyor.

İyidere Kaymakamı Sayın Orhan ALTUN himayelerinde geliştirilen ve İyidere Halk Eğitimi Merkezince ilçe sınırları içinde uygulanan “İyidere Üretiyor Projesi” kapsamında kuaför kursu hocaları ve öğrencileri haftada bir gün kurs faaliyetini köy okullarında gerçekleştirerek; öğrencilerin kuaför ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılamaktadır.
İyidere Kaymakamı Orhan ALTUN yapmış olduğu açıklamada; ilçemizdeki tüm kurumların işbirliği ve özveri içerisinde çalışması amacıyla kaymakamlık olarak kurumlarımıza gerekli desteğin sağlanması için çalıştıklarını ifade etti.

İyidere Halk Eğitimi Müdürü Bülent AKBULUT; “İyidere Üretiyor Projesinin” uygulanışında bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Orhan ALTUN Beyefendiye ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa METE’ye ve köy okullarımızı özveri bir şeklide ziyaret ederek emek sarf eden kuaför kursu hocamız Feride OKUTAN’a ve kursiyerlerimize teşekkür ettiğini belirtti.Paylaş
197 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle