Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Türkiye’deki 3 Merkezden biri Rize’de

07 Mart 2019

Türkiye’deki 3 Merkezden biri Rize’de
SİMÜLASYON  MERKEZİ  TÜRKİYEDEKİ 3 MERKEZDEN BİRİ… 

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hizmet vermeye başlayan Klinik Simülasyon Eğitim Merkezini ziyaret etti.  Rize Valisi Kemal Çeber, Üniversite Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Karaman  ve il protokolü ile birlikte simulatör, sanal hasta, sanal  anatomi laboratuarlarında incelemelerde  bulundu. 
Protokole, Doç.Dr. Ayşegül Çopur Çiçek  sunum yapıp eşlik ederek bilgi verdi. 

Üniversite Rektörümüz Prof.Dr. Hüseyin Karaman  “Bu şekilde donanımlı bir merkez ülkemizdeki Devlet Üniversitesi Tıp Fakülteleri arasında bir ilk olma özelliği taşıyor. Simülasyon Merkezi sayesinde hem Tıp Fakültemizin diğer Tıp Fakülteleri arasında tercih edilirliği artacak, hem de öğrenci ve asistanlarımız iyi bir tıp eğitimi alacaklardır. Valimiz. Belediye Başkanımız ve protokolun değerli üyeleri ile  birlikte simülasyon merkezimizde incelemelerde bulunduk. Üniversitemize böyle bir merkezin kazandırılması noktasındaki katkıları dolayısıyla başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve merkezi kuran hayırsever olmak üzere katkısı olan herkese teşekkür ederim. Üniversitemize ve İlimize hayırlı olsun.” Dedi.
 
Paylaş
775 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Türkiye’deki 3 Merkezden biri Rize’de için 13 Yorum

 1. Rocero dedi ki:

  Ne diyoruz biz.faydali adamı Rize’de barindirmazlar.rutinin dışında düşünüyor ve bir şeymi üretiyorsun.yada doğrumu söylüyorsun.hatta belki de hırsız yakaladım.yandin yandım…

 2. üzgün dedi ki:

  Sayın Valim, Sayın Devlet Erkanım, sayın Rektörüm ve Sayın Tıp Fakültesi Yönetimi ve Similasyon Hocalarım, simulasyon merkezinde eğitim alan tıp fakültesi öğrencileri, siz değerli büyüklerini bir çay ziyaretine gelirsiniz bu öğrenciler ile hasbihal edersiniz umuduyla kantinlerinde beklemişler bilginize

 3. Rizeli dedi ki:

  Bu Simülasyonun Tıp Fakültesine kazandırılmasında Rektör’ün katkısı ne olmuştur ki; oraya geliyor. O Proje Prof. Dr. Şaban Şimşek’e ait. Nasılda uçuştunuz başına. Yazık….

 4. MUHAMMED dedi ki:

  O GÖNDERDİĞİNİZ HOCANIN PROJESİYLE ÖVÜNÜYORSUNUZ, KEŞKE YİNE ONUN YAPTIĞI SAĞLIK KÜLLİYESİ İLE DE ÖVÜNSEYDİNİZ, O PROJE YAPILMADIĞI GİBİ ŞEHİR HASTANESİ DE RAFA KALKMIŞ GÖRÜNÜYOR

 5. atmaça 53 dedi ki:

  Şaban Hocayı elbirliğı yapıp Rizeden gönderdiniz,barı eseriyle gurur duyun.

 6. Hakan Arıkan dedi ki:

  Şaban hocayı Rize’den kovaladılar. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bazı şehirlerin adı lazım değil TRABZON’un istihdam alanı haline geldi. Rizeli kişiler nedense tutunamıyor hayırdır.

 7. RTE dedi ki:

  Şaban Hoca Sağolsun Var olsun

 8. Necdet Varlı dedi ki:

  Sn Şaban Şımşek hocanın büyük mucadeleler sonucu ,sn C başkanına rıcası projoyı takıb sonucu kurulmasına sebeb olan şaban hocadan Allah razı olsun .Tıp fakultesı eğitım ve öğretımde şaban hocanın projolendırdığı sağlik kullıyesının devlet tarafından yapılmasıyla da tıp fakultesı sn c. başkanının ısmıne yakışır bır eğitim ,öğretım ,uygulama kurumu ortaya çıkar. Şimdı mevcud tıp fakultesının prf öğretım uyesı ,docent , uzman doktor açığinin gıderılmesı ıçın sıyasılerın rektorun dekanın sn c. başkanına sadece rıca edebımelerı ve ışı takıb etmelerını beklıyoruz.

 9. harvelli dedi ki:

  Şaban huca dan allahrazı olsun şaban hocanın uğraşlarıyla oldu. birileride kendine mal edip reklamını yapmasın şaban hocanın hakkını verip en azından insan davet ederdi.

 10. Rizeli dedi ki:

  Şaban hocanın hizmetidir. Allah ondan razı olsun.

 11. Recep Koyuncu dedi ki:

  Allah Şaban Şimşek hocamdan razı olsun ki tıp fakültesi öğrencilerine bu merkezi hediye edebildi.Şu mübarek gece hürmetine bu kadarcık dua yeter de artar sayın hocama.

 12. Hayrı dedi ki:

  Çok güzel bir eser şaban şimşek sebep olmuştu allah ondN razi olsun

 13. karaali dedi ki:

  şaban şimşek hocamdan Allah razı olsun
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle