Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Ankara’da Toplanan RTEÜ Mütevelli Heyetinden önemli kararlar.

11 Mart 2019

Ankara’da Toplanan RTEÜ Mütevelli Heyetinden önemli kararlar.
RTEÜ Mütevelli Heyet Toplantısı Ankara’da Yapıldı 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı 09.03.2019 Cuma günü Ankara Vilayetler Evinde yapıldı. 

Mütevelli Heyet Başkanı Nusret Bayraktar başkanlığındaki toplantıya,  Rize Valisi Kemal Çeber, MGK Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fahri Kasırga, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Necmettin Bilal Erdoğan, Abdülkadir Kart, Hamdi Safi, Ali Kopuz ve Vakıf Genel Sekreteri Av. Harun Mertoğlu katıldı.
 

Toplantıda, Güneysu ilçesi Adacami mevkiinde RTEÜ akademik ve idari personeline yönelik olarak yapılan ve inşaatı tamamlanma noktasına gelen Sosyal Kampüsün Haziran ayı sonunda bitirilmesi kararlaştırıldı. RTEÜ’nün gelişimi, hedeflerini yakalaması ve sağlanan akademik başarının daha da artması için neler yapılması gerektiği üzerinde fikir alışverişinde bulunulan toplantıda ayrıca, devam eden yatırımlar ve projeler de görüşüldü.
 

Paylaş
471 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle