Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

RİZE’DE İKİ HASAN’A VEFASIZLIK  

11 Mart 2019

RİZE’DE İKİ HASAN’A VEFASIZLIK  
RİZE’DE   İKİ HASAN’A VEFASIZLIK  

Rize’de iki Hasan’a yapılan vefasızlık konuşuluyor. Görünen köy kılavuz, istemediği gibi bu vefasızlık görünen cinsinden. 

İki Hasan kim nerden çıktı diyeceksiniz. 

Rize’deki bu iki Hasan’ı hepiniz az çok muhakkak tanırsınız. 

İkisi de siyasetçi, kişide seçilmiş, ikisi de AKP li. 

Gel gör ki düşenin dostu olmadığı gibi AKP de listelerde olmayan herkes gibi bu Hasan’lar da liste dışı kalınca ağzı olan herkes aleyhlerine konuşmaya başladı. 


Sokakta kahvede serbest atışlar öylesine fütursuzca ki el insaf. 

Düşenin dostu olmaz boşuna dememiş atalarımız. 

AKP li seçilmişler olarak hiç hizmetleri olmamış gibi vur abalıya gitsin. 

Vuranlar kim biliyormusunuz. 

Vuranlar kendi partilileri. 

Düşenin dostu olmaz dedik ya bu insanlar için yapılan aynen böyle. 

İki Hasan’da kuruluşundan bu yana AKP içinde değişik kademelerde seversiniz sevmezsiniz hizmet yapmışlar. 

Hizmet yaparken etraflarında pervane olan aynı partililer bugün nöbet değişimi olunca iki Hasan’ı adeta düşman bellediler. 

Hasan’lardan Vekil olan Hasan Karal AKP nin ilk kurucu Rize İl Başkanı.3 dönem Rize Milletvekilliği yapmış. Sosyal medyada ve Rize sokağında çoğunluğu partisinin sözüm ona elemanları Karal’a sırt çevirmiş. Oysa daha 9 ay önceki Haziran seçimine kadar Milletin Vekili olan Karal’a aynı partililer deyim biraz ağır kaçacak ama kul köle oluyordu.  


Milletvekili Hasan Karal’ın Rize için nelere yardımcı olduğunu bilenlerden biriyim. Dünyanın 3.uzun Ovit Tünelinin hangi safhalardan geçtiğini Hasan Karal bilir. İş göremedi belki ama görmek için çabaladı. Birçok Milletvekiline ulaşılamıyor ama Hasan Karal hangi saatte  aranırsa  cevap verdiğine kefilim. 

Diğer Hasan bizim Hasan Kösoğlu. 

3 dönem İkizdere Belediye Başkanlığı yaptı. 

Görev esnasında etrafında pervane olanlar şimdi aleyhinde konuşuyor. 

Hasan Kösoğlu ilçede 3 dönem AKP den Belediye Başkanlığı yaptı ama çalmadı, ihale almadı. 

Bugün ona vefasızlık yapanlar ‘o MHP’liydi ilçesine ondan dolayı hizmet yapmadı ’diyebiliyorsa ben buna vefasızlık derim. 

Siyasetin çirkef yüzü bu olsa gerek. 

 

İSMET KÖSOĞLU

Paylaş
880 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RİZE’DE İKİ HASAN’A VEFASIZLIK   için 9 Yorum

 1. ilker oğuz dedi ki:

  Ben bi Ardeşen’li olarak siyasi görüşüne katılmasam bile yaptıkları ve çevreye yaydığı pozitif enerjiden ötürü Sayın Hasan Kösoğlu için sürekli güzellikler ve sağlık dolu yaşam dilerim.

 2. Anonim dedi ki:

  Sayın başkan Adaysın oylarını üste bakalım verırmıler onları savunan olur rahat ol.

 3. Anonim dedi ki:

  Hasan köseoğlu kendi köyünde ne yaptı onu aciklasin. Manle haric her mahalleye yardım etmiştir .Konuşturmayın beni

 4. Vatandaş dedi ki:

  Normaldır ismet abi bunlar helede rize olunca şaşırmamak gerekir, Arif Yılmaz a şaban şimşek e yapılanları unutmuyor rizeli ne ekersen onu biçersin diyeceğim hasan kösoğlu için diyemiyorum. Durust ve temiz siyasetin eseridir ama oluyor işte bazen yanlışlıklar. Vekil için anlattıkların çok doğru anlatmadıkların çookkk birgünde onları anlatsan derim başkası cesaret edemez sana kalıyor bu iş???

 5. Mehmet Yazıcı dedi ki:

  Sonuç ne İsmet bey, Rizenin hali ortada…

 6. Ömer ŞAHİN dedi ki:

  TELFONLARA CEVAP VERMEKLE Mİ İYİ MİLLETVEKİLİ OLUNUYOR? GEÇTİĞİMİZ ÜÇ DÖNEMDE RİZEMİZ NE KADAR İLERİ GİTTİ? LAFLA BU İŞLER OLMUYOR.

 7. İsmet Kösoğlu dedi ki:

  Recep Koyuncu kardeşime,kimseye diyet borcum yok ki korkayım.Üç günlük dünyada dik durmaktan daha güzeli yok kardeşim.Herkes görevini yaparsa sıkıntı olmaz.gerçekler karşısında susmamak lazım.selam dua ile

 8. Recep Koyuncu dedi ki:

  Bizim kaderimiz midir nedir bilinmez,biz birbirimizi sevemedik bir türlü.İsmet abi bu yazına sonuna kadar katılıyorum. Hasan Karalı tanıyan herkes bilir ki arayan herkesin işine koşmuştur,bunun en canlı şahidi benim.Gecenin on birinde bile aradığımda cevap verip işimi çözmek için bana yardımcı olmuştur.Bana göre Hasan Karal,Rizenin milletvekilidir.Hasan Kösoğluna gelince;En uzak bir ilçenin belediye başkanlığını layıkıyla yapmıştır.İlçenin tanıtım ve kalkınması için elinden geleni imkanlarının üzerinde yapmış,değerli bir kişiliktir.Ama siyaset vefasızlık olduğundan arkadan konuşurlar hep.Olsun,bu tip konuşmalar kimsenin değerini düşürmez bana göre.Ama senide tebrik ederim ki bu yazıyı çekinmeden,korkusuzca yazabildin.Siyasi görüşler farklı olabilir ama gerçekleri her yerde söylememiz gerekir.Sağolasın abi.

 9. Çayelili kaptan dedi ki:

  Asil kiymeti bilinmeyen 8 yıl gece gunduz demeden çalişan diğer hasan Prof Dr hasan turut onada büyük vefasızlık yapilmiştir diğer hasanlada aynen oyle
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle