Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

3 dönemdir iktidarda olanların yapmadıklarını yapmak için yola çıktık.

12 Mart 2019

3 dönemdir iktidarda olanların yapmadıklarını yapmak için yola çıktık.

31 Mart günü yapılacak yerel seçime iddialı hazırlanan MHP adayları RİZE/İkizdere’de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Yerel seçimde İkizdere ilçesinin MHP den İl Genel Meclis adayı olan Gazeteci İsmet Kösoğlu bu ilçede birçok hizmet görmezden gelinmiştir diyerek çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekip olarak ilçede gidilmedik köy, mahalle ve ev bırakmak istemediklerini söyleyen Kösoğlu’biz ilçede hizmete talip olduk.3 dönemdir iktidarda olanların yapmadıklarını yapmak için yola çıktık. Ekip olarak kimseyi ötelemeden, kırmadan kucaklayarak seçime hazırlanıyoruz. Bütün vatandaşa ulaşmak amacındayız. Gerek İlçe Başkanım Aburrezzak Uzun, gerek Belediye Başkan adayım Hakan Karagöze ve İl Genel Meclis adayı arkadaşımız Ziraat Mühendisi Meltem Fener, Belediye Meclis üyesi aday arkadaşlarımla ekip olarak uyumlu ve koordineli bir çalışma yapıyoruz. Kimseyi küstürmek istemiyoruz ama hizmet yapılmadığını da anlatıyoruz.

 

İkizdere’yi Termal turizm, kış sporları turizmi merkezi yapmak istiyoruz. Organik çayda marka olacak malzeme var elimizde. İkizdere Vadisinin çayı çok değerli ve kaliteli bir çay. Tozu olmayan gübresi olmayan çayımızı marka haline getirmek istiyoruz. Yıllardır siyasi malzeme yapılan Çay Fabrikası ortada. Adliyeyi kapatanlar kimler. Muhalif arkadaşlar Tayyip Erdoğan’ın gölgesine fotoğrafının altına sığınarak seçime gidiyor. Biz Erdoğan ile yarışmıyoruz. İkizdere’de Erdoğan seçilmeyecek’dedi.

 


                      


ÖMER YILMAZ

Paylaş
449 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle