Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Erdoğan ve AK Parti gidecek’ paydası üzerinde ittifak yapıyorlar

12 Mart 2019

Erdoğan ve AK Parti gidecek’ paydası üzerinde ittifak yapıyorlar

ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, “Karşı tarafta oy isteyen partilere bakın. ‘Fazla ihracat yapacağım, Türkiye’yi daha fazla büyüteceğim, hizmet yapacağım’ diyen bir proje, bir vaatleri yok. Ne diyorlar? ‘Erdoğan ve AK Parti gidecek.’ Bunun paydası üzerinde ittifak yapıyorlar” dedi.

Adalet Bakanı Gül, Artvin Borçka’da, partisinin ilçe başkanlığınca organize edilen seçim irtibat bürosu açılış programına katıldı. Burada konuşan Bakan Gül, 31 Mart yerel seçimiyle ilgili açıklamalarda bulunup, partisinin belediye başkan adaylarına destek istedi. Hükümetleri döneminde IMF’ye olan borçların sonlandırıldığını, diğer partilerin Türkiye’yi büyütmek gibi amaçlarının olmadığını kaydeden Bakan Gül, şunları söyledi:
“AK Parti yokken bu ülkede yine hastaneler vardı; ama o hastanelerde rehin kalan vatandaşlarımız vardı. AK Parti geldi, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ dedi. ‘Hastanede rehin vatandaşımız kalmayacak’ dedi. Cebimizdeki parayı IMF’ye borç olarak götürdüğümüz, cebimizdeki parayı bankacıların hortumladığı bir dönemi yaşadık; ama AK Parti geldi, ‘Milletin parası milletin cebinde kalacak’ dedi. Hortumlayanları, bankacıları, IMF borçlarını sona erdirdi ve milletimizin cebini düşünen bir siyaset yaptı. Karşı tarafta oy isteyen partilere bakın. ‘Borçka’yı daha fazla büyüteceğim, daha fazla ihracat yapacağım, Türkiye’yi daha fazla büyüteceğim, hizmet yapacağım’ diyen bir proje bir vaatleri yok. Ne diyorlar? ‘Erdoğan gidecek, AK Parti gidecek’. Bunun paydası üzerinde ittifak yapıyorlar. AK Parti yoktu, Recep Tayyip Erdoğan yoktu; milletin parasını faize götürüyordunuz, IMF’ye götürüyordunuz. Bu ülkenin başbakanı; memura, emekliye para ödeyemiyordu. ‘Ne olur Türkiye’ye kredi verin’ diye ülke ülke gezip, kredi ve para istiyorlardı.”
Paylaş
165 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Erdoğan ve AK Parti gidecek’ paydası üzerinde ittifak yapıyorlar için 1 yorum

  1. Rize vatandaş dedi ki:

    Gübre fiyatları çok pahalandı.bunu konuşan yok
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle