Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

‘Ezelden Ebede’ Rize buluşması gerçekleştirildi

12 Mart 2019

‘Ezelden Ebede’ Rize buluşması gerçekleştirildi

RİZE’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıldönümünde Rize Kent Konseyi, düzenlediği programda Rize’nin önceliklerini belirledi.

Rize Kent Konseyi’nin Rize Valiliği ve Rize Belediyesi himayesinde ve Kent Konseyi Kadın Meclisi ile Türk Kadınlar Konseyi Derneği Rize Temsilciliği iş birliğinde gerçekleştirdiği “Ezelden Ebede” adlı programda Rize konuşuldu. İl protokolünün yanı sıra STK Temsilcileri, il dışında yer alan Rize dernekleri temsilcileri ve iş dünyasından önemli isimlerin katıldığı gece Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi Oda Orkestrası dinletisi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi folklor ekibinin gösterisi ile başladı. Gecede her davetlinin Rize ile ilgili beklentilerini dile getirmesine imkan sağlanırken, yapılan istişarelerde demiryolu, halkın denizle buluşması için sahil düzenlemesi, Rize Şehir müzesi ve turizm gibi beklentiler ön plana çıktı.
Rize kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse birlik ve beraberlik sağlanması halinde beklentilere cevap bulunabileceğini vurgulayarak “Bir nevi Rize’nin kurtuluş yıldönümü vesilesiyle Rize’de ve diğer kentlerde yaşayan tüm hemşerilerimizi kapsayan ortak aklı bir araya getirmek ve bu sayede ilimizin önceliklerini gündemleştirerek kanaatleri etkilemeye çalışmak amacıyla organize edilmiştir” dedi
Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ise “Bu güzel gecede ilimizin tüm paydaş kurumlarının ve il dışından gelen Rizeli hemşerilerimiz bir arada bulunması ve bu güzel kaynaşmanın sağlanması bizleri mutlu etmektedir. Bu tür birliktelikler Rize’mizin önceliklerinin belirlenmesi ve sorunlarının çözülmesi noktasında büyük katkılar sağlamaktadır. Bu birlikteliğin sağlanması doğrultusunda emeği geçen Rize Kent Konseyimize ve diğer paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
‘TÜRKİYE’NİN İMRENDİĞİ, ÖZENDİĞİ, GIPTAYLA ANLATTIĞI BİR ŞEHİRDEYİZ’

Rize Valisi Kemal Çeber de birliktelik vurgusu yaparak “Bütün Türkiye’nin imrendiği, özendiği, gıptayla anlattığı bir şehirdeyiz. Memleketini çok seven, Rize’nin tüm detaylarını takip eden bir değerimiz yani Cumhurbaşkanımız var. Çok güçlü bir bürokrasimiz var. Ankara’nın en üst düzey makamlarının çoğu hemşerilerimiz. Hepsi de memleketimiz için ne yapabiliriz düşüncesinde. Bu akşam salonda birliği beraberliği görüyoruz. Bugün buradan Rize için çıkacak her öneri ve sorun bu birliktelik sayesinde en kısa sürede hallolacaktır. Birlik içinde olursak uyum ve koordinasyon sağlarsak çözemeyeceğimiz hiçbir sorun kalmaz” diye konuştu.

Paylaş
351 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

‘Ezelden Ebede’ Rize buluşması gerçekleştirildi için 2 Yorum

  1. Recep Koyuncu dedi ki:

    Birlik ve beraberliğin olması için sayın kent konseyi başkanım önce sizin bir adım atmanız gerekmez mi?Toplantılarınıza hep aynı kişileri davet edersiniz,herkesin size gelmesini istersiniz ama siz her gelene gitmezsiniz,bu tip kalabalıklara nutuk atmak iyi güzel ama gerçekleri görün ve değişmeye çalışın.Bu kafa ve düşünce Rizeye hizmet etmez,bunu kabul edin artık.Dost acı söyler sayın başkanım,dost acı söyler.

  2. Rizeli dedi ki:

    Resimler güzel,eğlence güzel,yeme içme güzel,havalar güzel.Rize için yapılacak olanlar neler yok,tartışılan veya önerilen projeler yok,her şeyi Cumhurbaşkanımızdan beklemek var.O yetiyor.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle