Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

İstifası ile Rize’yi sarsan TÜRÜT’e ilk destek SALVADER’den geldi.

12 Mart 2019

İstifası ile Rize’yi sarsan TÜRÜT’e ilk destek SALVADER’den geldi.
SALVADER DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKIYOR 

SALVADER Başkanı Dursun Ali Toptan geçtiğimiz hafta görevinden istifa eden RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hasan Türüt ile ilgili açıklamada bulundu. Başkan Toptan açıklamasında; 
“Prof. Dr. Hasan Türüt Hocamız, herkesin takdir ettiği bir özveri ve aşkla, yaklaşık 8 yıldır Rize’mize hizmet eden, statü farkı gözetmeksizin her hasta ile özel olarak yakından ilgilenmeye gayret gösteren, çok değerli bilim adamıdır. Prof. Dr. Hasan TÜRÜT Hocamızın, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevinden istifa etmesi elbette ki tüm Rizeli hemşerilerimizi üzdüğü gibi bizleri de derinden üzmüştür. Hocamızın İstifa ettiği günden itibaren üzüntülerini bizzat dile getiren sayısız hemşerimiz oldu. Çünkü çok zor ve kısıtlı imkânlarla 8 yıldır şahsi istikbal kaygısı gütmeden ilimizin sağlık hizmetlerine koşuşturmak ve elinden geleni esirgemeden hizmet etmek elbette ki  her yiğidin harcı değildir. Hele hele isminin ağırlığının yüklemiş olduğu sorumluğu da hissederek, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Araştırma Hastanesinde bu hizmetleri yürütmenin ne kadar daha zor olduğunu anlatmaya gerek yoktur. Tıp camiasında hatırı sayılır bir branşın sahibi olmuş ve her zaman her yerde aranan hekim olmasına rağmen Hasan Hocamızın iline hizmet etme sevdası ile başhekimlik gibi zor ve yıpratıcı bir görevi üstlenmesi her türlü takdirin üstündedir. Çünkü bu branş ve unvanda olan bir hekimin kendi kişisel menfaatleri için bu görevi üstlenmeyeceği aşikardır. Fakat Hasan Hocamızın birçok hemşerimizin de takdir ettiği gibi iline hizmet etme aşkı her zaman ön planda olmuş ve bu zor şartlarda Başhekimlik görevini büyük bir heyecanla 8 yıl kesintisiz sürdürmüştür. Biz Rizeliler olarak, yetişmiş değerlerimizin küçük nedenlerle küstürülmesini ve hizmet aşklarının söndürülmesini asla tasvip etmiyoruz. 
Değerli Hocamız, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi  Araştırma Hastanesi’nden hizmet alan her hasta, sizin bu güne kadar elinizden gelen hizmetin en iyisini yaptığınıza şahittir. Bizler de SALVADER ailesi olarak  Rize’mize uzun yıllar bir Hekim ve Başhekim olarak yaptığınız hizmetlere minnettarız. Biz inanıyoruz ki, büyüklerimiz sizin bu özverili çabalarınızı bir gün mutlaka takdir edecek ve sizin gibi iyi yetişmiş bir bilim adamına daha üst görevlerde hizmet imkânı tanıyacaktır. 
Altın altındır, ister sarrafın vitrininde, ister kasada   olsun. Bizim için altından da değerlisiniz. Bundan sonraki görevlerinizde başarılar dileriz. SALVADER ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.” şeklinde konuştu. 

Paylaş
2.934 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

İstifası ile Rize’yi sarsan TÜRÜT’e ilk destek SALVADER’den geldi. için 20 Yorum

 1. Surgun 53 dedi ki:

  Baskan agzina saglik cok iyi yorumladin bizim anlatmak istedigimizde anlatamadigimiz her sey i özetlemişsin saygilar.

 2. İşçi insan dedi ki:

  Kendi isteğiyle istifa etmiş. Baskalarını görevden alıyorlar . Ve baskasıni hemen onun yerine oturtuyorlar. tektar aynı yerde çaliştirmiyorlar . Hayırlı olsun herkese .

 3. alibey dedi ki:

  Salvaderin yaptıği açıklama gayet doğaldı..böylede olmalıdır..peki sormazlarmı adama bu kadar üźüldünüzde neden istifa ettiğini net bi şekilde açıklayıp kamuoyunu aydınlatmıyosunuz..salvader bunu yapamıyorsa yalandan demagoji yapmanında bi anlamı yoktur..açıklayın herkesin eteğindeki taşlar dökülsün bakalım.ve sebebinide çok iyi biliyosunuz..öyle karanlıkta ıslık çalıp dereyi bulandırmanın bir manası yok..aslınds sn türut te bunu açıklaması gerekmezmiydi..

 4. Mehmet YILMAZ dedi ki:

  İSTİFA ETMEDİ, İSTİFA ETTİRİLDİ!!! NEDEN??? MERAK KONUSU BU!!!

 5. Ahmet dedi ki:

  Kesinlikle Rizeli biri atanmalı Rize’de başka şehirlerden devşirme idareci istemiyoruz çünkü biz ülkeyi yonetiyoruz

 6. abbas dedi ki:

  sevgili kardeşim zaten hasan hocanın hekimliği ve insanlığına kimsenin birşey dediği yok . ama yöneticilik onun işi değil . bu arada kimsenin başhekimlik yapmak istemeyişinin tek sebebi var .o da hastanenin dibi çıkmış kimse bulaşmak istemiyor. hastaneyi bu hale getiren de maalesef sayın başhekim .

 7. celal akarsu dedi ki:

  mum dibine ışık vermez.şaban bey alındı şimdi türüt.bilim adamı biat etmez.

 8. Hüzün dedi ki:

  Tektör hocamız ençok üzülendir kahrolmuştur bu istifaya üzüntüden ne yapacağını bilemiştir.

 9. Anonim dedi ki:

  Nedenlerini ve kimlerin oldugunu biliyorsunuz ama nedense ismen aciklayamiyorsunuz. O zaman bosuna yorumlarda bulunmayin. Acikca konusun ve hocanizi gercekden yaninda oldugunuzu kanitlayi. Oyle varsayimlarla savunma olmazzz

 10. kadir dedi ki:

  hastane pislikten, bakımsızlıktan geçilmiyor. hastalara çalışanlar lakayt bir şekilde hizmet veriyor. ayrıca kadın doğumda göz göre göre giden canlar da unutulmadı. bu kadar olumsuzluğun olduğu bir yerin de yöneticisi istifa etmeliydi zaten.

 11. Buz varsak sizde varsıniz dedi ki:

  Bizde Hasan türütu sevenler olarak onu görevden alanlara bizdende oy yok ozaman..

 12. YAZIK dedi ki:

  Sayılamayacak kadar ve kimsenin bilmediği yüzlerce sağlık hizmetini onca eksiğe ve yokluğa rağmen sırf Rize için yapan bu adama, bu hocaya bu vefasızlık bu ayıp yapılır m? Adam yıllarca hasta bakmayı da bırakmadı, yüzlerce hastanın il dışına gitmesine gerek kalmadan kanser ameliyatlarını devam ettirdi diğer taraftan da yöneticiliğini binbir fedakarlıkla yaptı. Şu anda hastanede hiç bir Allah’ın kulunun başhekimliği istemediğini, bakanlığın bu işi yapacak kimseyi bulamadığını söylüyorlar, ne kadar zor bir yer olduğunu buradan anlayabiliyoruz. Tek kelimeyle yazık….

 13. Muhammed SARI dedi ki:

  Rizenin önde gelen kişileri bu istifanın asıl sebebini merak etmiyorlar mı? Bu olayı kim araştıracak? Bu kadar spekülasyonlar yapılıyor…

 14. MUSTAFA YILMAZ dedi ki:

  BU İSTİFANIN ARKASINDA KİMLER VAR, BU ORTAYA ÇIKMADIKTAN SONRA RİZEMİZDE BU TÜR KİRLİ İŞLER OLMAYA DEVAM EDER! BUNU DA ORTAYA ÇIKARACAK OLAN SİYASETTİR

 15. Yunus BÜYÜK dedi ki:

  HASTANE ÜNİVERSİTENİN HASTANESİ DEĞİL Mİ? BAŞHEKİMİ İSTİFAYA KİMLERİN ZORLADIĞI BELLİDİR.

 16. rize dedi ki:

  niye trabzonlular ıstıfa ettırılmez

 17. rize dedi ki:

  helal sana başkan
  bundna sonr aböyle olacağız rizeliye sahıp çıkacağız

 18. Recep Koyuncu dedi ki:

  Salarha deresi sahip çıkmayacak da kim sahip çıkacak?Sayın hocamız o hastanede çok üstün hizmetlerde bulunmuştur.İstifa etmesinde de hangi çapanoğulları var çok iyi bilinmektedir.Birileri bugün varlar ama yarın adları bile unutulacak oysa hocamız öyle değil. Hocamı tebrik ediyorum asil ve onurlu duruşu için.

 19. andonlu dedi ki:

  neden sarsılsın kı rize.8 yıl gorev yaptı.yetmez mi.bu kadar büyütmeyin

 20. Mehmet topaloglu dedi ki:

  Daha önce şaban hoca şimdi hasan türüt hoca istifa ettirildi rizeli büyükler kendi değerlerimizi yeme kampanyasımi başlatılmış rizemize ancak rizenin değerleri sayıp çıkar yaşatmaya çalışır lütfen bunu böyle bilip bu değerler e böyle sayıp çıkalım zaten memleketimize doktor hocalar kalmak istemiyor birde kalanları ya görevinden alıyor yada uzaklastiriyoruz bumu rizeli anlayışımız bu tutumlar rizemize zarar verir ve reise zarar verir kendimize gelelim değerlerimize sayıp çıkalım ey büyükler ey siyasiler burokratkar
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle