Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

İnsanlara hizmet etmek için buradayız dedi. Her kesimden destek istedi. VİDEO

14 Mart 2019

İnsanlara hizmet etmek için buradayız dedi. Her kesimden destek istedi. VİDEO
Rize’nin Çayeli ilçesinde  AK Part’nin seçim irtibat bürosu açılışında katılan  Çayeli Belediye Başkan Adayı Mustafa Baltacı Çayelin’de herkesin oyuna talibiz dedi.

Baltacı seçim irtibat bürosunun açılışında  yaptığı konuşmada “İnsanlara hizmet etmek için buradayız, birilerinin kalbini kırmak için değil. Birini üzmek için değil, Birilerine belden aşağıya saldırmak için değil.” dedi.
“İnsanlara hizmet etmek için buradayız, birilerinin kalbini kırmak için değil. Birini üzmek için değil, Birilerine belden aşağıya saldırmak için değil. Biz tüm Çayeli’ni kucaklayarak MHP’li kardeşlerimize de, CHP’li kardeşlerimize de, İyi partili kardeşlerimize de hatta geçen gün kendileriyle toplantı yaptığım Çayeli’nde 150- 200 oya sahip olan HDP’li kardeşlerimizde var. Burada çalışan hemşerilerimiz var. Van’dan gelen Ağrıdan gelen onlarla da konuştum. Onların oylarına da talibiz. Biz bütün Çayeli’ni kucaklayarak onlara hizmet etmek istiyoruz. Onların hepsinin duasını alacağız, Allah’ın izni ile bizim amacımız o, gücümüz millet işimiz hizmet”
Paylaş
275 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

İnsanlara hizmet etmek için buradayız dedi. Her kesimden destek istedi. VİDEO için 1 yorum

  1. ATSIZ SERDENGEÇTİ dedi ki:

    Çayeli nin HDP lil seçmeni Milliyetçi Muhafazakardır.
    Sıkıntı olmaz.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle