Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Milli Eğitim Müdüründen yerinde ziyaret.

14 Mart 2019

Milli Eğitim Müdüründen  yerinde ziyaret.
RİZE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI’NDAN RİZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ  ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM DESTEĞİ” ÇALIŞMALARINI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAŞAR  KOÇAK  ZİYARET EDEREK  YERİNDE GÖRDÜ.  

Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası eğitim çalışmalarına,  Rize Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  11.sınıf öğrencilerine yerinde eğitim kapsamında “Luca Muhasebe Programı  Uygulamalı” eğitimi vermeye devam ediyor.  Başkan Ali Fuat ÇAKMAKÇI “3 yıldır bu çalışmalarının devam ettiğini, Teknik Liseleri mesleğimizin geleceği olarak görmekteyiz. Bu okullardan mezun olan gençlerin mezun olduklarında iş sahipleri ve mesleki bürolarda tercih edilen eleman olmaları için yaygın olarak kullanılmakta olan muhasebe programı eğitimi almalarını önemsiyoruz. Üst birliğimiz TÜRMOB tarafından geliştirilen Luca Muhasebe programı meslek mensuplarımız tarafından Türkiye genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda ilk web tabanlı muhasebe programı olması özellikle tercih nedeni olmaktadır. ” dedi.
  

Mili Eğitim Müdürlüğü’nün yerinde eğitim kapsamında odamızın bilgisayarlı eğitim sınıfında derslerimiz okul öğretmenleri nezaretinde ve odamız üyesi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir eğitmenlerince verilmektedir . Bugün Rize Mili Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK öğrencileri ders sırasında ziyaret etti. Öğrencilerle Rize SMMM Odası’nda aldıkları eğitimle ilgili sohbet etti, öğrencilerin okul dışında aldıkları eğitimlerin kariyerlerini planlamalarında çok önemli olduğunu dile getirdi. Başkan ÇAKMAKÇI bu tür eğitim desteklerini yüksekokul öğrencilerine de verdiklerini ve bu çalışmalarının önümüzdeki yıllarda da devam ettireceklerini söyledi.
 

????????????????????????????????????

Paylaş
320 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle