Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Hazırlanan Bez poşeti Vali Çeber tanıttı.

14 Mart 2019

Rize’de Hazırlanan Bez poşeti Vali Çeber tanıttı.
SIFIR ATIK PROJESİ KAPSAMINDA BEZ POŞET 

Rize İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünce “Sıfır Atık” projesi kapsamında bez poşetler hazırlandı. 

Daha yeşil, daha temiz bir dünya için… sloganı ile israfın önlenmesi, kaynakların daha verimli kullanılması, oluşan atık miktarının azaltılması, etkin toplama sisteminin kurulması ve atıkların geri dönüştürülmesini hedefleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca başlatılan “Sıfır Atık” projesi kapsamında Rize İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünce bez poşetler hazırlandı. 


 

Çevre ve Şehircilik Rize İl Müdürü Hasan Bebek, Vali Kemal Çeber’e bir örneğini sunduğu bez poşetlerin üretiminde hiçbir kamu kaynağı kullanılmadığını belirtti.


  

Vali Çeber’de bez poşetleri çok beğendiğini ifade ederek; Sıfır Atık Projesi’nin amacına ulaşması için tüm kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarınca proje kapsamında yapılacak çalışmaları takdirle karşılandığını ifade etti. 

 

 

Paylaş
185 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Hazırlanan Bez poşeti Vali Çeber tanıttı. için 3 Yorum

  1. Rocero dedi ki:

    Vatandaşa torbanın içini dolduracak iş,aş,para lazım.fiyatlar,zamlar her gün artiyor.gelir düsüyor.siz poşetin içini dolduracak politikalarda yoğunlaşın.cevreyi kirletmeyen,dönüşümü olan poşeti kendimiz alırız…

  2. ibrahim hakkı zırh dedi ki:

    Güzel bir uygulama. Tabii sıfır atık için iş belediyelerde.Belediye çöpü evlerde ayrıştırmaya başlamalı. yanı birkaç değişik poşet vererek evde bizler kağıtları ,camları,yiyecek artıklarını ayrı poşetlere koyarak teslim etmeliyiz.Bu şekilde yapıldığında ayrıştırılmış olan örneğin kağıtlar direkt olarak kağıt fabrikalarına gider.camlar cam fabrikasına vs. Böyle yapılırsa sonuç alınır.Başarılar

  3. lastar 70 dedi ki:

    halka dağıtın .kurumlar reklamsız desenli hatta Rize figürlü el bezleri yapıp dağıtsın.maliyetleri çokta değil.Hatta el mendilleri yapıp insanlar alişkanlık haline getirirse kagit havlu ve peçetelerden de tasarruf yaparak maliyetlerini karşilar.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle