Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de sağlıklı geleceğe doğru hızla ilerliyoruz.

14 Mart 2019

Rize’de sağlıklı geleceğe doğru hızla ilerliyoruz.
14 Mart Tıp Bayramı  

Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe ”14 Mart Tıp Bayramı” dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.  

Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı yazılı açıklamada, “14 Mart Tıp Bayramı, güzel ve ideal insan felsefesi ile düşlerinin temelinde hekimler, sağlık çalışanları ve hastalar olmak üzere hepimizin bayramıdır ve evrenseldir.” dedi.
  

“Her şeyin başı sağlık’’ diyerek yola çıktığımızdan günden bugüne kadar, ilimizde aşılmaz denilen sorunları hep birlikte aştık ve sağlıkta çok yol aldıklarını ifade eden Tepe, İl merkezi ve ilçelerdeki hastanelerimiz, vatandaşlarımızın yaralarına merhem olduklarını ve Rize’de sağlıklı geleceğe doğru hızla ilerlediklerini ifade etti. 
  

Sağlık çalışanları, yenilikçi, araştırmacı, güçlü kişilikleri, özverili çalışmaları ile hastalarının yanında olmaktan ve iş yoğunluğundan  şikâyetçi  olmayan  fedakar insanlar olduğunu söyleyen Tepe, şunları kaydetti:  

“İnsanın sağlıklı ve kaliteli yaşama hakkı, günümüzde çağdaş ve sosyal devlet anlayışı gereğidir. Kutsal bir görevi ifa ederek vatandaşlarımızın erişebilir ve etkin sağlık hizmeti alabilmesi için özveri ile çalışan hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza büyük görevler düşmektedir.”  

Tepe, mesajında, “İnsanlara daha sağlıklı bir yaşam sunmak için kendini bu onurlu mesleğe adayan, insanı yaşatmayı ve acısını azaltmayı amaç edinen, gece gündüz, kar, çamur, bayram, tatil demeden vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve kaliteli yaşaması için hiçbir çabayı esirgemeyen, sağlık hizmetlerinin her alanında görevini hep zamanında ve fedakârca yapan tüm sağlık çalışanlarımızın tıp bayramını kutlar, başarılarının devamını ve sağlıklı günler geçirmesini dilerim.” ifadelerini kullandı. 

  

 

Paylaş
146 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de sağlıklı geleceğe doğru hızla ilerliyoruz. için 1 yorum

  1. laz ahmed dedi ki:

    Hizmetlerinizden memnunuz.Şehir merkezinden yoğun trafikte ilerlemeye çalişan ambulanslar , bizde içinde olabilirdik dedirtiyor ,acil servis istasyonlarini Rize merkezde artırmaliyız ,özellkle timya vadisine yapıla bilir.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle