Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’nin sevilen doktorundan sıradışı bir uygulama

14 Mart 2019

Rize’nin sevilen doktorundan sıradışı bir uygulama
Rize RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs hastalıkları Doktoru Prof. Dr. Ünal ŞAHİN hoca hasta muayene odasını,  çocuk yaştaki hastaların yapmış oldukları resimlerle süslüyor.
Prof.Dr Ünal hoca çocuk yaştaki hastaların muayene sırasında kendilerini daha rahat hissetmelerini ,ebeyinlerinde hem hastanemizde hemde bizlere muayene sırasında çocuklarını kandırmadan korkutmadan, getirmelerine  olanak sağlamak için yıllardır muayeneye gelen, muayeneden  sonra kontrole gelen yavrularımıza bende ödev olarak her hangi bir konu hakkında resim yaparak gelmelerini istiyorum.


Yapmış oldukları resimleri odamda sergiliyorum. Bu anlayışıyla yavrularımıza doktor sevgisi ve doktor olmaları için bir düşünce aşılamaya çalışıyorum. İstenilen seviyeye geldiğinde bu resimleri ileriki yıllarda açık bir alanda görsel olarak da sergileyeceğini ifade eden  ŞAHİN ,Çocuklarımız yarınlarımızdır diyerek sözlerini tamamladı.
BAYRAM ARİF TURAN

Paylaş
951 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’nin sevilen doktorundan sıradışı bir uygulama için 8 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Sayın hocam amcam eğer sağ sa önce yaratan sonra sizin sayenizcedirsayenizde

 2. AHMET KANTARCI dedi ki:

  BENDE BIR HASTASI OLARAK IYI BIR INDAN VE IYIBIR DOKTORDUR BUTUN HOCALAR BOYLE OLSA

 3. M Mustafa Mahmutoğlu dedi ki:

  Prof.Dr.Ünal Şahin hocamız Rize için önemli bir kimliktir.Kıymetini bilelim…

 4. hasan dedi ki:

  hocamı sevıyoruz kolay gelsın hoçam

 5. Yunus BÜYÜK dedi ki:

  KESİN OLAN BİR ŞEY VAR Kİ, MUAYENENİN %80’İ MORALDİR. DOKTOR BEY MANEVİ NOKTADAKİ BU KONUYU BİLDİĞİ İÇİN BÖYLE YAPIYORDUR, TEBRİK EDERİZ KENDİSİNİ…

 6. Bir hastanız dinçer dedi ki:

  Ünal şahin bey rizede bence isim yapmış cok değerli bir kişilik doktorluğun yanında iletişimi en güçlü olan ve saygıdeger bir abimiz ben bu konuda kendisini tebrik ve takdir ediyorum rizemize böyle doktorlar gerek işini iş bilen ve ameliyatlarında da özveri ile hastasına yaklaşan bir isimdir. Kendisini seviyoruz saygılar ünal şahin hocam

 7. Melankoni dedi ki:

  Bu hocamızı bilmem ama asistanların elinde oyıncak olmak istemiyoruz.tıp fakültesi değil asistan fakültesi

 8. Ahmet yetim dedi ki:

  Araştırma hastanemizin mesai saatine en çok rivayet eden hocamızı sevgi ile selamlıyorum inşallah uzun yıllar ilimize hizmetlerine devam eder.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle