Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Camiye saldırı anına ait ŞOK görüntüler. VİDEO

15 Mart 2019

Camiye saldırı anına ait ŞOK  görüntüler. VİDEO
Yeni Zelanda’daki camiye saldırı anı görüntüleri! Katil tarayarak giriyor

Saldırıyı gerçekleştiren Brenton Tarrant sosyal medya hesabından önce saldırıyı yapacağı silahları ve teçhizatların görsellerini paylaşıyor. Saldırgan silahına Osmanlı’nın 2. Viyana Seferiyle ilgili “Türk Yiyici”, Osmanlı’nın mağlup olduğu 2. Viyana seferi 1683 tarihi ve ( Deus Vult ) Haçlı seferlerinin mottosu olan “Tanrı bunu istedi” yazmış.
Türklerle ilgili kin dolu sözleri

Katliam öncesi bir manifesto yayınlayan katil, şunları yazmış:

-“Topraklarınızda huzur içinde yaşayabilirsiniz, size zarar gelmeyecek. Boğaz’ın Doğu yakasında. Ama Boğaz’ın Batı yakasında bir yerde yaşamayı denerseniz, Avrupa’ya gelirseniz sizi öldüreceğiz.  Konstantinopolis’e gelir, tüm cami ve minareleri yıkarız. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve Konstantinapol hak edildiği gibi tekrar Hristiyan şehri olacak”.
Paylaş
2.512 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Camiye saldırı anına ait ŞOK görüntüler. VİDEO için 1 yorum

  1. emekli öğretmen dedi ki:

    Rabia ve bilumum arap sevdalıları her cuma çıkışı gösteri ve protesto yapanlar neden geçtiğimiz cuma protesto için sokağa çıkmadılar? Mısır da IŞİD lilerin ödürdükleri yavrular için de Suudilerin öldürdükleri Yemen li çocuklar için de hiç biri sokağa çıkmamıştı. Manidar değil mi?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle