Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Yazıcı Kalkandere ilçesini ziyaret ederek esnafla bir araya geldi

15 Mart 2019

Yazıcı Kalkandere ilçesini ziyaret ederek esnafla bir araya geldi
YAZICI’DAN KALKANDERE’YE ZİYARET 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Kalkandere ilçesini ziyaret ederek esnafla bir araya geldi. Yazıcı ziyaretinin ardından Rize-Pehlivantaşı-Kalkandere yolundaki çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı. 

Yazıcı’ya ziyaretlerine AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti Kalkandere İlçe Başkanı Hasan Ayyıldız, Kalkandere Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Kenan Yıldırım eşlik etti.
 

Yazıcı ilçede ilk olarak AK Parti Kalkandere ilçe başkanlığını ziyaret etti. Burada parti teşkilatıyla bir araya gelen Yazıcı, 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaptı. 

Yazıcı, Kalkandere’de organize sanayi bölgesinin olduğunu, tamamlandığında yaklaşık bin 500 kişilik bir istihdamın olacağını, bunun hem Kalkandere’ye hem de bölgeye önemli faydalarının olduğunu belirtti. 

Partide yapılan toplantının ardından Rize Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret eden Yazıcı, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Adayı Kenan Yıldırım’a destek istedi.
 

Yazıcı, esnaf ziyaretinin ardından Rize-Pehlivantaşı-Kalkandere yolu şantiyesinde çalışmaların son durumuyla ilgili yetkililerden bilgiler aldı. 

Paylaş
85 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle