Haber Detayı
11 Şubat 2017 - Cumartesi 15:53 Bu haber 349 kez okundu
 
16 Nisan'da Türkiye'ye Yeni Bir Bahar Gelecek
Siyaset Haberi
16 Nisan'da Türkiye'ye Yeni Bir Bahar Gelecek

“16 NİSAN’DA TÜRKİYE'YE YENİ BİR BAHAR GELECEK”

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısında yer aldı.

Antalya’da düzenlenen ve 3 gün sürecek olan toplantılarda bugün Başbakan Yıldırım belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

Başbakan Binali Yıldırım konuşmasında “Muhalefetin yalan ve iftira söylemlerine karşı biz projeler ve yeni hedeflerle vatandaşın yanında olacağız. Bu millet bütün oyunları bozduğu gibi karalama oyunlarını da bozacaktır. Türkiye AK Parti’dir, AK Parti de Türkiye’dir” dedi.

//

“DOSTUN EVİ GÖNÜLLERDİR, GÖNÜLLER YAPMAYA GELDİK”

Başbakan Yıldırım, “Bizler aynı zamanda Yunus Emre’nin dediği gibi, “Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim” kimseyi kırmadan, kimseyi davamızdan soğutmadan davamızı kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

“İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLETTİR”

Başbakan Yıldırım, “Bu toprakların her köşesini imar etmek, güzelleştirmek, kalkındırmak için bu emaneti aldık. Tahriklere gelmeyeceğiz. Türkiye’yi germe, kutuplaştırma, ayrıştırma planına asla ortak olmayacağız. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millettir” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 16, Nisan'da, Türkiye'ye, Yeni, Bir, Bahar, Gelecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı