Haber Detayı
11 Ekim 2013 - Cuma 17:17
 
Ak Parti'de 3 Aday Adayı Daha Müracaat Etti.
Diğer Haberi
Ak Parti'de 3 Aday Adayı Daha Müracaat Etti.

AK PARTİDE ADAY ADAYLIKLARI DEVAM EDİYOR

30 Martta Yapılacak Olan Yerel Seçimler Öncesi AK Parti Rize İl Başkanlığında Aday Adaylığı Başvuruları Hız Kazandı.

AK Parti Rize İl Başkanlığınca 01 Ekimde verilen aday adaylıkları startının ardından müracaatların ardı ardına gelmesiyle beraber resmi açıklamalarda başladı.

İlk alınan aday adalığı dosyasının ardından bu günde üç adayın birden dosyası AK Parti Rize İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Muhammed Avcı tarafından alındı.

AK Parti Rize İl Başkanlığında gerçekleşen müracaatlarda İyidere Belediye Başkanlığı için Tahsin Karaman, Çayeli Büyükköy Belde Belediyesi için Mustafa Okur ve Merkeze bağlı Muradiye Belde Belediyesi için ise Musa Süreyya Balcı 30 Martta yapılacak Yerel Seçimler için Belediye Başkan aday adaylığı ile ilgili dosyayı İl Başkan Yardımcısı Muhammed Avcı'ya verdi.

Konu ile ilgili olarak Avcı "Aday adaylığı müracaat takvimimize göre adaylarımızın dosyalarını almaya başladık.Bugün burada aday adaylığı için dosyalarını aldığımız bütün arkadaşlarımıza çıktıkları bu yolda başarı dileklerimizi bildiriyoruz. Vermiş oldukları kararın ilimize, partimize ve belediyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti'de, 3, Aday, Adayı, Daha, Müracaat, Etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı